Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

koło licznika masz dekory black piano?

tak dokładnie ale po cichu szukam karbonu na całość :wink:

Opublikowano

moim zdaniem black piano tu lepiej wygląda, a reszta w carbonie ;) na wiosne planuje zakup c6 i juz tak sobie planuje mody :D :D

Opublikowano
  • Autor

moim zdaniem black piano tu lepiej wygląda, a reszta w carbonie ;) na wiosne planuje zakup c6 i juz tak sobie planuje mody :D :D

napisz co planujesz co może to zrobie i bedziesz wiedział jak to leży ;D

Opublikowano

moim zdaniem black piano tu lepiej wygląda, a reszta w carbonie ;) na wiosne planuje zakup c6 i juz tak sobie planuje mody :D :D

napisz co planujesz co może to zrobie i bedziesz wiedział jak to leży ;D

Ja również planuje zakup c6..;) jeden z modów to tylni zderzak i wydech od S6 ;p ale jeb..c plany najlepsze są spontany i zobaczymy jak to wyjdzie;)

Opublikowano

koło licznika masz dekory black piano?

tak dokładnie ale po cichu szukam karbonu na całość :wink:

To daj znać to odkupie black

Opublikowano
  • Autor

koło licznika masz dekory black piano?

tak dokładnie ale po cichu szukam karbonu na całość :wink:

To daj znać to odkupie black

Jak cos to mobilnie ;D

moim zdaniem black piano tu lepiej wygląda, a reszta w carbonie ;) na wiosne planuje zakup c6 i juz tak sobie planuje mody :D :D

napisz co planujesz co może to zrobie i bedziesz wiedział jak to leży ;D

Ja również planuje zakup c6.. ;) jeden z modów to tylni zderzak i wydech od S6 ;p ale jeb..c plany najlepsze są spontany i zobaczymy jak to wyjdzie;)

zagłębiałeś sie bardziej w temat kompletnego wydechu ?

Opublikowano

Szczerze mówiąc jeszcze nie, gdyż auto będzie w okolicach lutego/marca wtedy będę działał i dowiadywał się konkretów, gdyż teraz to tylko plany a ze chce c6 z V8 4.2 to wydech będzie koniecznym modem ;p

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc jeszcze nie, gdyż auto będzie w okolicach lutego/marca wtedy będę działał i dowiadywał się konkretów, gdyż teraz to tylko plany a ze chce c6 z V8 4.2 to wydech będzie koniecznym modem ;p

mnie Ciekawi jakby brzmiało w 2.4 V6

Opublikowano

Szczerze mówiąc jeszcze nie, gdyż auto będzie w okolicach lutego/marca wtedy będę działał i dowiadywał się konkretów, gdyż teraz to tylko plany a ze chce c6 z V8 4.2 to wydech będzie koniecznym modem ;p

mnie Ciekawi jakby brzmiało w 2.4 V6

Rozczarowania nie powinno być wkońcu V6, ale skoro Cię ciekawi to czemu by nie spróbować :P

Opublikowano

Zrobiłem wydech w 3.0 TDI i jestem zadowolony. W 2.4 bedzie git.

Sent from my domofon using Tapatalk

Opublikowano

Moge sprzedać ci moj grill slonowy w stanie jak igła. Felgi tez z oponami moge sprzedać :)

Opublikowano

z jakiej furki masz kiere?:D

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc jeszcze nie, gdyż auto będzie w okolicach lutego/marca wtedy będę działał i dowiadywał się konkretów, gdyż teraz to tylko plany a ze chce c6 z V8 4.2 to wydech będzie koniecznym modem ;p

w takim razie czekamy na samochód i mody

Szczerze mówiąc jeszcze nie, gdyż auto będzie w okolicach lutego/marca wtedy będę działał i dowiadywał się konkretów, gdyż teraz to tylko plany a ze chce c6 z V8 4.2 to wydech będzie koniecznym modem ;p

mnie Ciekawi jakby brzmiało w 2.4 V6

Rozczarowania nie powinno być wkońcu V6, ale skoro Cię ciekawi to czemu by nie spróbować :P

żeby nie było przypadkiem dźwięk motorynki bez tłumnika

Zrobiłem wydech w 3.0 TDI i jestem zadowolony. W 2.4 bedzie git.

Sent from my domofon using Tapatalk

ile zapłaciłeś za tłumnik ?

i jakiej jest srednicy ?

i kupiłeś od s6 czy rs6 ?

Moge sprzedać ci moj grill slonowy w stanie jak igła. Felgi tez z oponami moge sprzedać :)

bardziej interesuje mnie od rs6

Opublikowano

Przerobiłem fabryczny. Zostały fabryczne średnice. Brak DPF, puszki końcowe całkowicie wyprute i wstawione proste rury nierdzewne. Efekt bardziej niż zadowalający jak na 3.0 TDI :) Na autostradzie przy prędkościach przelotowych rzędu 140-150 km/h nie słychać tłumików. Przy jeździe po mieście fajnie buczą. Za DPF zapłaciłem jak wszyscy płacą, za tłumiki nie zapłaciłem nic. Mam dostęp do TIG'a.

Opublikowano
  • Autor

Przerobiłem fabryczny. Zostały fabryczne średnice. Brak DPF, puszki końcowe całkowicie wyprute i wstawione proste rury nierdzewne. Efekt bardziej niż zadowalający jak na 3.0 TDI :) Na autostradzie przy prędkościach przelotowych rzędu 140-150 km/h nie słychać tłumików. Przy jeździe po mieście fajnie buczą. Za DPF zapłaciłem jak wszyscy płacą, za tłumiki nie zapłaciłem nic. Mam dostęp do TIG'a.ro

rozumie przy naszych a6 nie ma później problemu z komputerem nie wyskakują jakieś problemy ?

Opublikowano

Nie wiem jak jest w 2.4, raczej nie ma DPF'a, więc nic się dziać nie powinno.

Ja usuwałem również programowo :) Ktoś kiedyś powiedział, żebym nie ruszał wydechu, bo będę miał problemy właśnie ze względu na błędy powodowane rzekomo innym ciśnieniem w wydechu. G**no prawda jak widać ;)

Opublikowano

Nie wiem jak jest w 2.4, raczej nie ma DPF'a, więc nic się dziać nie powinno.

Ja usuwałem również programowo :) Ktoś kiedyś powiedział, żebym nie ruszał wydechu, bo będę miał problemy właśnie ze względu na błędy powodowane rzekomo innym ciśnieniem w wydechu. G**no prawda jak widać ;)

nie ma dpfa bo to benzyniak :wink:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Tyłek gotowy ;D

bxteeotp.jpg

Edytowane przez koman

Opublikowano

Niezła trzoda z tą naklejką "siatką"

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

no moim zdaniem też to jest lipa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.