Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Inne radio zamiast RNS-e, 2 DIN, bez dużego wyświetlacza, FIS, CAN-BUS,


halo6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po ostatnim traumatycznych przeżyciu, z mojej B7 zniknęło w wynku kradzieży RNS-e oraz szyba. Szyba wstawiona tylko pozostaje mi problem radia.

Ponieważ parkuje obok stacji kolejowej i jak widać w naszych czasach dalej kradnie się radia, nie chciałbym wstawiać czegoś co będzie przykuwało wzrok dyżym wyświetlaczem.

Wstawiając nowe radio zależy mi aby zachować chociaż trochę funckji RNS-e:

- mam oryginalny bluetooth z mikrofonem w lampce na podsufitce i zależy mi na obsłudze telefonu z kierownicy - odbieranie połączenia i info na FIS

- obsługa radia z kierownicy oraz info na FIS odnośnie stacji

- 2 DIN tak aby nie przerabiać konsoli

- radio koniecznie bez dużego wyświetlacza bez nawiagacji

W sumie nie zależy mi na fabrycznych radiu jeśli to nie jest RNS-e.

Proszę o sugestię czy taki temat jest wogóle "robialny". Jeśli oryginał to jakie radio można wstawić, słyszałem o CONCERT II ale do a4 b7 używka jest praktycznie nie do dostania...

Jeśli nie CONCERT II to co proponujecie?

Jeśli nie oryginał to co można wstawić tak aby dział bluetooth z radiem, w momencie połączenia wyciszał radio...

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy Ci na tych funkcjach które opisujesz to weź Concert 2+ lub Symphony 2+ obsługuje wszsytko na czym Ci zalezy a raczej nikt nie powinien tego zwędzić -ale w tym kraju to mnie już nic nie zdziwi więc pewności nie ma nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concert 2+? słyszałem tylko o Concert 2 lub Concert 3. Żeby współpracowało z ori Bluetooth to chyba tylko BNS 5.0. Polecam lekturę http://www.a4club.pl/index.php?topic=23955.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concert 3 to inaczej Concert 2+ tak samo Symphony 3 to to samo co Symphony 2+. Po prostu funkcjonuja różne nazwy ale to dokładnie ten sam sprzęt. Ogólnie chodzi o radia montowane w b7 chyba od listopada 2006r poznasz je po tym że mają chromowane pokrętła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concert 3/Symphony 3 będzie bez problemu współpracowało z ori BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...