Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Opis kabli do radia


luqua

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam nie lada problem od kilku dni jestem posiadaczem audi A4 z 1996 r. sedan i mam nie lada problem kupiłem autko i niestety radio było wymontowane a kostki poobcinane. W związku z tym chciałbym podłączyć radyjko ale nie wiem jak. Tzn. radio jako tako podłączył ze znalezieniem zasilania nie było problemu tak samo jak i z przednimi głośnikami ale jeśli chodzi o tył to nie wiem co i jak z tego co wyczytałem audi zamontowało ( u mnie też jest ) wzmacniacz NOKIA 2x 20W ale nie wiem jak go podłączyć ( nie chce nic spalić ) ponieważ genialny poprzedni właściciel poobcinał wtyczki i teraz nie wiem gdzie jest + do wzmacniacza, gdzie minus, kabelek sterujący no i gdzie odłączyć sygnał. W związku z tym moja ogromna prośba ( szukałem juz po całym forum ) proszę o opis przewodów do radia, chodzi mi o oznaczenie kolorów. Proszę o pomoc. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sony ale potrzebny jest mi opis przewodów z obu kostek wychodzących z wnęki na radio, czyli do jakiego koloru co podlączyć

Podłącze sie pod pytanie/prosbe.

Kolega rowniez zakupił B5tke...i rowniez kostki byly obciete :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, podobna sytuacje mailem a bmw i jedynym rozwianiem jest miernik którym trzeba posprawdzać kabelki od czego one są...

kolega z Kielc nie ma do mnie daleko (kraśnik) także jak chce mogę mu w tym pomoc :hi: z tego co pamiętam powinno być około 8-16 przewodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku sytuacji kolegi ktory montował radyjko (Pioneerka) wygladala tak, ze zasilanie i przednie głosniczki ladnie graja....natomiast tyl za zadne skarby ruszyc nie chce. Z tego co poczytalismy z tylu w glosniku po stronie kierowcy znajduje sie wzmacniacz(czy cos podobnego). Do tego wzmacniacza wchodzi chyba 8 czy 9 kabelków... 4 z nich leca do kostki radyjka-glosnikowe. Natomiast reszty nie mogłem rozkminic(bronzowy,bialy,czerwono-bialy...).Wychodza z kostki przy glosniku...i ida w kosmos :/ nie widze takowych kolorow przy kostce w radyjku :/ Gdzie w takim razie one idą ?Podejzewam ze jest to zasilanie....tylko skad jest to zasilane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...