Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpaleniem!


malina157

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z odpaleniem mojej audi, normalnie kreci lecz nie zapala. Mechanik robil diagnostyke za pomoca komputer i nie wyswietla zadnych bledow, paliwo dochodzi do , czujnik polozenia walu-ok. Wszystko wydaje sie ok lecz nie chce zalapac. Z plaka odpala i lecz odrazu gasnie. Dodam ze samochod stal ok 3 miesiecy poniewaz byl po malej kolizji i caly czas odpalal. Prosilbym o jakas podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro odpala na plaka to problem jest z paliwem odkręc śrubkę na filtrze paliwa na klucz 10 i zalej przez strzykawkę ropy do pełna poluzuj nakrętki na wtryskach i kręć musi zapalić dodatkowo możesz sprawdzić czy dochodzi napięcie na zawór n109 na pompie po przekreceniu zapłonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem juz wszystko co pisaliscie i znajomy znalazl usterke. Okazalo sie przeskoczyl na rozrzadzie, widocznie to po tej kolizji. Nic za duzo sie chyba nie stalo bo mowil mi ze dobrze jakos sie ustawil, nie wie co i jak bo nie znam sie az tak bardzo na tym, ale podobno strat nie ma duzych. Dzieki bardzo za pomoc panowie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień lepiej mechanika. Jeśli robił diagnostykę VAG'iem tak jak piszesz, to powinien od razu zauważyć, że statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku jest w takim przypadku rozjechany w kosmos :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zakupilem audi a4 b5 1.9 110km ogolnie ok tylko jak postoi np wiecej niz 12 godzin to ciezej pali dluzej krece jak cieply od kopa, swiece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...