Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Błędy klimatronika - naprawa ?


Zygi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na vagu wyskoczyły dwa błędy klimatronika:

603

1274

Gdzie szukać usterki i jak naprawić :mysli:

Za pomoc z góry dziękuje.[br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 14:00_________________________________________________Witam ponownie!!

Może chociaż ktoś mi pomoże z lokalizacją silniczków.

Na panelu klimatronika wyskakuje kod;13.5 i 15.5.

Kasowałem vagiem,ale problem powraca.

Za pomoc z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozebrać tunel środkowy,za i pod panelem Climatronica są rzeczone śilniczki. Trochę zabawy jest, ale jak dotrzesz to w większości przypadków wystarczy przeczyścić je i wszystko powraca do normalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam ten sam problem dokladnie te same bledy na klimatroniku.Zygi moze jak bedziesz bawil sie z tymi silniczkami to wcisniesz jakies foto story.[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 09:14_________________________________________________Norbi czy wystarczy wyjac panel klimatronika i popielniczke by dostac sie do tych silniczkow? oczywiscie jezeli dobrze zrozumialem ich lokalizacje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, musisz zdjąć tunel środkowy. Śrubę masz pod popielniczką z tyłu i po pobokach, przy fotelach pod zaślepkami i z tego co pamiętam w okolicach nóg także pod zaślepkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi czy p[ przeczyszczeniu nalezy vagiem wykasowac bledy?[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 17:28_________________________________________________jutro wezme sie za to,choc troszke sie obawiam :decayed: . dzieki za wskazowki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko powinno wrócić do normy, a błędy nie będą przeszkadzały i wykasujesz sobie je kiedyś przy jakiejś okazji.

Pierwsze rozbieranie trochę Ci czasu zajmie. Jest ciężki dostp do tych silniczków. Stawiam na min. 3 godzinki rezania :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Zabrałem się dziś od rana za demontaż tunelu i całej reszty-godzina rezania!

No i ku mojemu zdziwieniu po rozebraniu całego tunelu włącznie z przyciskami na środkowym panelu nie znalazłem żadnych silniczkówk,tylko czarne plastiki nawiewów na nogi.Widać jedynie silniczek z niebieskim cięgłem,ale do niego jest dostęp po demontażu schowka.

Pytanie do Norbiego czy coś przeoczyłem,a może trzeba rozebrać coś jeszcze żeby znaleźć te silniczki?Nie miałem aparatu żeby kliknąć fotkę jak to u mnie wygląda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc zygi, pierwszy silniczek znajduje sie po lewej stronie po zdieciu panelu ,polaszony jest wezykiem z panelem przednim. ten silniczek pod schowkiem demontujesz raczej do odgrzybiania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Piszesz o tym silniczku z takim wiatraczkiem z tyłu i gumowym przewodem-ten znalazłem ,ale nie przyszło mi do głowy,że to ten silniczek.A orientujesz się gdzie znajduje się ten drugi silniczek bo Norbi pisał,że jeden jest za panelem klimatronika,a drugi pod panelem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zygi ten drugi jest polaczony tymi dzwigienkami z tylu i zeby go wyjac troszke sie napracujesz. powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam podobny problem VAG pokazał błąd 604-POTENCIOMETR v71-G113 moje auto to A4 TDI 2002r.

Czy ktoś mi pomorze zidentyfikować ten błąd i pomóc , podpowiedzieć jak go naprawić..?

Z góry dziękuje.

Aha jeszcze jedno jestem tu pierwszy dzień i nie wiem za bardzo czy będę umiał odczytać jeżeli ktoś odpisze więc bardzo bym prosił o info. tak że na moją poczte : [email protected]

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...