Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypienie zawieszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Zwykle mi coś skrzypiało na średnich policjantach z rana, ale potem się 'rozjeżdzało' a jak było wilgotno to szybko przechodziło.

Teraz jak jest chyba bardzije sucho i zimno, skrzypi mi na każdym policjancie, na krawężnikach a często już nawet na wybojach na drodze ?! Z prawej strony z przodu ?! Praktycznie nie przechodzi w ogóle ...

Skrzypi jakby drzwi stodoły, jakby plastiki albo gumy się ocierały, nie ma stuków czy metalicznego odgłosu... działa w sumie ok, ale z tym skrzypieniem nie da się jeździć ... 2tyg temu byłem na kontroli i amory są ok, tylko luz na przgubie z prawej ale to raczej nei to ? Wszytko pozostałe ruszane, oglądane i nie było widać strat w gumach.

Co to może być, na czym się skupić??

Opublikowano

u mie bylo tak samo - wymieniono laczniki stabilizatorow, ale na oryginaly bo zamienniki nawet nowe skrzypialy.

Opublikowano
  • Autor

Hejka, dzięki, podałbyś mi nieco szczegółów o które częsci dokładnie chodzi ?

Zmieniałeś z obu stron ? Ile CIę to wyniosło ?

Opublikowano

U mnie podkładki gumowe pod sprężyną na kielichu. Ale co dziwne, nie pomogło smarowanie na spiętym zawieszeniu, dopiero wyjęcie , rozebranie, dokładne oczyszczenie i nasmarowanie współpracującej gumy ze sprężyną rozwiązało problem. Użyłem, zdaje się, smaru do cylinderków.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Karol z Elektrocar ogarnął temat, nasmarowana została górna część amortyzatora/zawieszenia - jeśli dobrze zrozumiałem/ zapamiętałem ;) W każdym bądź razie nie skrzypi!


zastrzele sie ...

nasmarowanie starczylo na kilka miechow ale i tak ciagle na policjantach delikatnie chrobotalo...

wczoraj postal caly dzien na sloncu i jak pojechalem to kazdy maly wyboj i skrzypienie jak jakisnieszczesny fortepian plastikowy...

dzisiaj po nocy znowoz, juz standardowo delikatnje na policjantach a potem cisza...

o co w tym chodzi?? czemu trzebA rozpinac i smarowac gore amorow czy co tam żeby byla cisza ??

Pomóżcie, doradzcie, co wymienić bo to skrzypiebue w takim aucie to jakis żal.pl :(

  • 2 lata później...
Opublikowano

Kolego udało się zaradzić na stałe temu problemowi? Mam to samo i aż wstyd przez progi zwalniające przejeżdżać ?

Opublikowano

"nasmarowanie" to akurat nie najlepszy pomysł. W takich sytuacjach używam talku. Trzeba rozebrać, "natalkować" i spokój :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.