Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi azev 17" a4 b5


Artison93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam możliwość zamiany felg z 17" na 17". Obecnie mam monoblock audi http://olx.pl/oferta/felgi-oryg-audi-5x112-17-7-5j-lub-zamiana-CID5-IDcL19X.html

Felgi na którę mogę się zamienić z dopłatą ok 200zł dla mnie http://olx.pl/oferta/felgi-azev-5x112-17-vw-audi-skoda-mercedes-zamiana-na-felgi-bmw-CID5-ID9SYTf.html

Felgi azev mają et 30 lecz mam hamulce 288 czy podejdą ? Oraz proszę o opinie jak będize to wyglądać u mnie czy nie będzie szpeciło ;)

z przodu siedzi gwint a tył tylko sprężyna niższa

Edytowane przez Artison93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu może minimalnie wystawać felga(ale raczej nikt się do tego nie doczepi) przy ET30. Hamulce to tam przypasują nawet 320 mm :) a 288 to pod 15" podejdzie :)

Wyglądać to będzie to bez porównania lepiej niż teraz. Wątpię, że sąsiedzi biją Ci brawa na widok obecnych felg...

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto co w linku to moje. Mam plan taki by na tych azev na każdym ramieniu dac napis. Ale te azevy ładniej by się prezentowały niż te moje monoblocki ? Co prawda znajomi tam chwalili felgi ale mi jakoś te moje już znudziły się

Edytowane przez Artison93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto co w linku to moje. Mam plan taki by na tych azev na każdym ramieniu dac napis. Ale te azevy ładniej by się prezentowały niż te moje monoblocki ? Co prawda znajomi tam chwalili felgi ale mi jakoś te moje już znudziły się

Mi Twoje obecne ani trochę się nie podobają. Za to te na które chcesz wymienić są dużo lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam trochę sentyment do tych felg, jak zobaczyłem jak kolega przyjechał moim autem to mi się podobało, ale już teraz tak jakoś nie za bardzo, ciężko teraz o jakąś dobra i ładną felgę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...