Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artison93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Artison93 odpowiedział(a) na drag temat w 1.9TDI
    Ad 2. Zobacz czy przeguby wew czyli przy skrzyni nie są wywalone. Złap za półosie i góra i dół....Zobacz czy jest luz na półosi
  2. Sam pracuję w sklepie i nie sądzę że ktoś może być nie w temacie chyba że na niczym się nie zna, już wiadomo co powoduje kopcenie. Nie mam fizycznie egr a programowo jest, przeplywka wali Max wartość. A końcówki mam nowe wzm 216! Odpielem przeplywke i nie kopci tak mocno
  3. no już dużo, jedna wymiana oleju czyli 10 tyś i połowa, z rana powąchałem spaliny po przygazowaniu i jadnak mi się zdaje jakby paliwo nie spalone
  4. mam zwykłe wtryski, tuleje były bez progów. Olej? Nie zawsze może być nie spalane paliwo Katalizatora nie mam, mam tylko końcowy tłumik
  5. też tak sądzę, ale zauważyłem jak kolega jechał i depnął to najpierw puści malutkiego niebieskiego dymka a zaraz za tym czarne chmury.
  6. Witam mam pytanie jak w temacie. Kopci na niebiesko gdy silnik jest zimny lecz tylko po dodaniu gazu. Jak już ciepły to nie kopci. Był robiony remont silnika wraz z nowymi pierścieniami. Robiona kpl głowica także uszczelniacze odpadają. Może to wina wtryskiwacza? Po pau tyś km stan oleju w normie także oleju raczej nie bierze. Odma sprawna, w dolocie no są ślady oleju ale nie wielkie, nie przelewa się Turbo suche. Także proszę o poradę.
  7. Artison93 odpowiedział(a) na GrzRosND7 temat w Audi A4 B5
    Tak, sam mam ten z końcówką BD i ahu sterowanie wg
  8. u mnie też spada na postoju, ale jak jadę to dochodzi do 90st, nie wiem, może przez to że mam chłodnicę wody zabitą szlamem, jak mieniałem czujnik w niej to szlam był.
  9. Artison93 odpowiedział(a) na maromareczek temat w 1.9TDI
    gt1549s
  10. Artison93 odpowiedział(a) na maromareczek temat w 1.9TDI
    kolego dużo przeróbki jak, robienie flansz na kolektor wydechowy i na rurę wydechową, spływ i zasilanie oleju też, załóż od citroena bo ja ową włożyłem z małymi przeróbkami bez robienia flansz i spływu/zasilania
  11. po modach około 170km z ahu
  12. mam trochę sentyment do tych felg, jak zobaczyłem jak kolega przyjechał moim autem to mi się podobało, ale już teraz tak jakoś nie za bardzo, ciężko teraz o jakąś dobra i ładną felgę
  13. Ja będę montował drugi cooler jak w v6 tdi. Kupiłem już odpowiedni cooler z wyjściami w kierunku rur, z tym że ja w ahu mam turbo od xantii i idealnie mi ic podejdzie bo jest odpowiednio wyprofilowana turbina
  14. Auto co w linku to moje. Mam plan taki by na tych azev na każdym ramieniu dac napis. Ale te azevy ładniej by się prezentowały niż te moje monoblocki ? Co prawda znajomi tam chwalili felgi ale mi jakoś te moje już znudziły się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.