-
problem z a4 b5 AHU 90km
Ad 2. Zobacz czy przeguby wew czyli przy skrzyni nie są wywalone. Złap za półosie i góra i dół....Zobacz czy jest luz na półosi
-
Kopci na niebiesko na zimnym przy dodaniu gazu
Sam pracuję w sklepie i nie sądzę że ktoś może być nie w temacie chyba że na niczym się nie zna, już wiadomo co powoduje kopcenie. Nie mam fizycznie egr a programowo jest, przeplywka wali Max wartość. A końcówki mam nowe wzm 216! Odpielem przeplywke i nie kopci tak mocno
-
Kopci na niebiesko na zimnym przy dodaniu gazu
no już dużo, jedna wymiana oleju czyli 10 tyś i połowa, z rana powąchałem spaliny po przygazowaniu i jadnak mi się zdaje jakby paliwo nie spalone
-
Kopci na niebiesko na zimnym przy dodaniu gazu
mam zwykłe wtryski, tuleje były bez progów. Olej? Nie zawsze może być nie spalane paliwo Katalizatora nie mam, mam tylko końcowy tłumik
-
Kopci na niebiesko na zimnym przy dodaniu gazu
też tak sądzę, ale zauważyłem jak kolega jechał i depnął to najpierw puści malutkiego niebieskiego dymka a zaraz za tym czarne chmury.
-
Kopci na niebiesko na zimnym przy dodaniu gazu
Witam mam pytanie jak w temacie. Kopci na niebiesko gdy silnik jest zimny lecz tylko po dodaniu gazu. Jak już ciepły to nie kopci. Był robiony remont silnika wraz z nowymi pierścieniami. Robiona kpl głowica także uszczelniacze odpadają. Może to wina wtryskiwacza? Po pau tyś km stan oleju w normie także oleju raczej nie bierze. Odma sprawna, w dolocie no są ślady oleju ale nie wielkie, nie przelewa się Turbo suche. Także proszę o poradę.
-
Sterownik silnika
Tak, sam mam ten z końcówką BD i ahu sterowanie wg
-
AHU 90 KM Spada temp. na postoju.
u mnie też spada na postoju, ale jak jadę to dochodzi do 90st, nie wiem, może przez to że mam chłodnicę wody zabitą szlamem, jak mieniałem czujnik w niej to szlam był.
- Turbo k14
-
Turbo k14
kolego dużo przeróbki jak, robienie flansz na kolektor wydechowy i na rurę wydechową, spływ i zasilanie oleju też, załóż od citroena bo ja ową włożyłem z małymi przeróbkami bez robienia flansz i spływu/zasilania
-
Felgi azev 17" a4 b5
dokładnie
-
Dolozenie drogiego intercoolera do AHU 90 kucy
po modach około 170km z ahu
-
Felgi azev 17" a4 b5
mam trochę sentyment do tych felg, jak zobaczyłem jak kolega przyjechał moim autem to mi się podobało, ale już teraz tak jakoś nie za bardzo, ciężko teraz o jakąś dobra i ładną felgę
-
Dolozenie drogiego intercoolera do AHU 90 kucy
Ja będę montował drugi cooler jak w v6 tdi. Kupiłem już odpowiedni cooler z wyjściami w kierunku rur, z tym że ja w ahu mam turbo od xantii i idealnie mi ic podejdzie bo jest odpowiednio wyprofilowana turbina
-
Felgi azev 17" a4 b5
Auto co w linku to moje. Mam plan taki by na tych azev na każdym ramieniu dac napis. Ale te azevy ładniej by się prezentowały niż te moje monoblocki ? Co prawda znajomi tam chwalili felgi ale mi jakoś te moje już znudziły się
Artison93
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta