Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dolozenie drogiego intercoolera do AHU 90 kucy


widawa00

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego IMO jeśli w zamyśle masz podniesienie mocy, to lepiej iść w kierunku FMIC. Na pewno więcej pożytku z tego będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co masz tam porobione i na ile KM ja dołożyłem nadkole z S4 i latem mniej puchnie w upał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co masz tam porobione i na ile KM ja dołożyłem nadkole z S4 i latem mniej puchnie w upał

Jak wygląda to nadkole z s4 ? Ma jakieś dziury ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wyzłobienia

Coś jak u rekina oskrzela :decayed:

Miejsca w ahu nie ma na drugi IC no chyba ze da sie jakis mały ale i tak lepiej jest dać FMIC...

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już znalazłem.

Jakie różnice są po zamontowaniu tego nadkola ?

Chłodniejsze powietrze to wiem z racji lepszego przepływu , ale czy to się opłaca ? Czy jest to odczuwalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze zamontowanie fmic w np b5 jest troche drozsze a jezeli takie nadkole a efekt duzo lepszy.

Ogolnie daje rady te nadkole ale czy jest to stosowane tylko dla ic to nie wiem bo np takie nadkole miala zonka w ibi 1,2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek jest odczuwalne w upalne lato tak nie puchnie nie słabnie auto oczywiście jak ktoś ma 300 KM to mu to za wiele nie pomoże w upał ale tak jak ja mam ze 150 KM program + 216 wtryski mi styka temperatura w dolocie jest dużo niższa oczywiście nie tak jak byś dołożył duży intercooler ale zawsze jest lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna równie dobrze ponacinać plastikowe nadkole, był nawet temat opisujący taką modyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z tym że te nacięcia muszą być jak skrzela rekina aby goto z koła nie przelatywało do icka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kupywac nadkole kup kratke wentylacyjna prostokatna dobrze wytnij nadkole spasuj to ze soba i gra gitara.Ja mam tak u siebie zrobione.A pomysl odpatrzylem na vw-passat.pl.Zdaje egzamin 100% i nie odstrasza.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kupywac nadkole kup kratke wentylacyjna prostokatna dobrze wytnij nadkole spasuj to ze soba i gra gitara.Ja mam tak u siebie zrobione.A pomysl odpatrzylem na vw-passat.pl.Zdaje egzamin 100% i nie odstrasza.Pozdrawiam

Ja będę montował drugi cooler jak w v6 tdi. Kupiłem już odpowiedni cooler z wyjściami w kierunku rur, z tym że ja w ahu mam turbo od xantii i idealnie mi ic podejdzie bo jest odpowiednio wyprofilowana turbina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...