Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy


Dawid Wilczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem b5 1,6 po 5 Tys km padły 2 Wahacze lewa strona wentylator się włącza przy odpaleniu autka i cieknie Mi olej ale uszczelka w misce była wymieniona. Pytania takie czy lepiej wymienić komplet zawieszenie przód czy tylko wahacze? Co do wentylatora czy to wina czujnika temp wody w chłodnicy? A co do ze cieknie słyszałem ze oring w rozrządzie może być winowajca i czy obrazu trzeba kompletny rozrząd robić i jaka cena dobrego kompletu

Edytowane przez Dawid Wilczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachacze tylko komplet stare dobre o ile takie beda zostawic w zapasie. Wentylator chlodnicy ma sie krecic odrazu bo jest napedzany bezposrednio paskiem, miska gdzie cieknie dokładnie w ktorym miejscu?

Wysłane z mojego myPhone Qsmart Premium przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienisz dwa wahacze, może być, że za pół roku padną kolejne dwa, a możliwe, że pojeździsz 2 lata bez problemu. Ja bym pojeździł trochę poczekał i wymienił cały komplet, ale to też zależy w jakim stanie masz te dwa niby padnięte czy może mają tylko lekki luz.

Rozrząd zawsze warto zrobić od razu po kupnie autka. 4 lata temu do silnika ADP za rozrząd płaciłem 200zł, za same części, robota nie wiem ile bo robiłem sam :D

Jesteś pewny, że cieknie Ci spod miski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co do ciekniecia ja nie potrafię określić dokładnie skąd leci. Jak wyczyścił poprzedni mechanik i wymienił uszczelkę to po miesiącu znowu miska i skrzynia były mokre . A wahacze są padnięte juz na maksa aż strach jeździć Cene podał mi mechanik 700 za kompletne zawieszenie wahacze plus tam drążki itd + 350 zł robocizna przyzwoita cena?za rozrząd 200-300 zł dobry?

Edytowane przez Dawid Wilczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozrządu to cena dobra, warto przy rozrządzie wymienić pompę wody pomimo tego, że nie jest ona napędzana od rozrządu.

Zawieszenie myślę, że cena ok, ale można wyhaczyć taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słyszałem o jakimś komplecik za 400 zł co na allegro się kręci z jakieś niemieckiej firmy podobno dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...