Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN]Centralny z pilota


insecto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukalem juz na forum cos co moze mnie dotyczyc ale w sumie nic nie znalazlem (chyba ze jeszcze nie nauczyłem sie szukac :P)

Sprawa wyglada tak ze nie dziala mi od jakiegos czasu centralny z kluczyka. Mam fabryczny alarm z centralnym oraz JEDEN oryginalny pilot. Probowalem juz tych kombinacji z duszeniem klawiszy itd ale nic nie dalo efektu. Z kluczyka zamyka mi wszystkie zamki i otwiera jak nalezy. Alarm po zamknieciu dziala. Po sprawdzeniu vagiem wszystko niby dziala z tym ze pojawia sie jakies zwarcie w tylnej klapie i drzwiach z tylu. Pilot dziala z tym ze promien zasiegu fal ogranicza sie do jednego metra. Zamki chodza tragicznie dlatego moj kluczyk juz sie zlamal i boje sie ze pilot calkiem sie rozleci. Kolejnym dziwnym zjawiskiem jest to ze w momencie otwarcia bagaznika z kluczyka zamyka mi wszystkie drzwi w samochodzie i jesli zbyt pozno otworze klape wlancza mi alarm. Jak by tego bylo malo czasami gdy wsiade do damochodu i wloze kluczyk do stacyjki nagle slysze brzeczenie pompki tak jak by zamykala wszystkie zamki. Po tym brzeczeniu nie dziala wewnetrzny guzik od zamkniecia drzwi i pali sie oswietlenie. Wszystko wraca do normy gdy wysiade z auta zamkne zamek i znow go otworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...