Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b5 1,8 zanika moc powyzej 100 km/h


alien-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chyba w koncu znalazlem kokretne forum AUDI.Posiadam ta furke od niedawna w sumie wszystko oki ale mam kilka pytan

Na biegu jalowym lekko bujaja mi sie obroty ale to mozna zniesc nie jest tragicznie ale gdy jade lub gdy przygazuje i puszczam gaz obroty i to za karzdym razem waryjuja z 1000 na 400 i zawsze to wachanie wystepuje 3 raz i zostaja na tysiacu i ile razy bym nie dodal gazu i puscil zawsze jest tak samo.

Nastepny moj problem polega na tym ze przy jezdzie powyzej 100km/h i przejechaniu 5 no moze 7 km samochod nagle zachowuje sie tak jakby nie dostawal paliwa lub tracil moc jest tak okolo 2-3 sekund i jedzie normalnie i tak co jakis czas gdy jezdze po miescie tego nie ma.Jak kupowalem ten samochod gosc podlaczym mi go pod kompa i pokazalo

17916 BRAK NF O RODZAJU USTERKI

561 REGULACJA SKLADU MIESZANKI

Z informacje GORACO dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na biegu jalowym lekko bujaja mi sie obroty ale to mozna zniesc nie jest tragicznie ale gdy jade lub gdy przygazuje i puszczam gaz obroty i to za karzdym razem waryjuja z 1000 na 400 i zawsze to wachanie wystepuje 3 raz i zostaja na tysiacu i ile razy bym nie dodal gazu i puscil zawsze jest tak samo.

Sprawdź czy w przepustnicy nie nagromadziło się dziadostwa. Jeżeli jest brudna, to ją wyczyść i później tylko adaptacja. Możliwe, że błąd 17916 jest od przepustnicy, bo ja jak miałem brudną przepustnicę, to wyskakiwał błąd jakiś bez opisu (nie pamiętam dokładnie który - bez adaptacji przepustnicy nie dało się go usunąć)

Nastepny moj problem polega na tym ze przy jezdzie powyzej 100km/h i przejechaniu 5 no moze 7 km samochod nagle zachowuje sie tak jakby nie dostawal paliwa lub tracil moc jest tak okolo 2-3 sekund i jedzie normalnie i tak co jakis czas gdy jezdze po miescie tego nie ma.

Ma kolega może instalację LPG? Jeżeli tak, to jest źle ustawiona mapa wtrysku gazu i silnik w niektórych warunkach dławi się i przerywa. Silnik przez to wyrzuca błąd 00561 - regulacja składu mieszanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...