Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] ile do wymiany lub serwisu


witia

Rekomendowane odpowiedzi

wiatm po wymianie oleju nie swieci mi sie ile jesazcze dni lub kilosow. typ ktory mi zmienial olej powiedzial ze ustawil a tu patrze i kreski km i kreski tages. dodam ze jak nacisne przycisk serwis to wszystko ok. wiem ze koles ustawial to programen do diagnostyki ale na pewno nie vagiem. czy jest mozliwosc ze zaskoczy to po paru km czy musi mi to skorygowac. i jeszcze jedno czy idzie ustawic terminyserwisu sie w kierunku rosnacym tzn km rosna do wymiany oleju czy serwisu i dni rowniez czy tylko malejacym bo tak bylo do dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie piszecie ze zniknie ale co? te kreski i wskoczy mi kiedy nastepna wymiana? jesli chodzi o kasowanie inspekcji to auto jezdzilo na long l i raczej sie nie skasuje a poza tym to inspekcja jest skasowana i pisze servis in ---km , --- tages, zadnych liczb .jest to skasowane bo gosc to skasowal kompem ale bylem dzis u niego podpiol go i wpisywal termin serwisu na 15tys lub 1 rok dawal akceptuj a tu lipa dalej siec to swieci bez cyferek tak jak pisze wyzej. dodam ze robi to programem boscha . i co teraz robic? czekac ok 500-1000 km i moze wskoczy te jego ustawienie czy probowac go skasowac (ale to juz jest usuniete) recznie? auto wedlug ksiazki serwisowej i rachunkow mialo tryb ll i wymiane co 30000tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kreski i wskoczy mi kiedy nastepna wymiana?

Tak, nic się nie martw, znikną kreski i pojawi się dystans i okres do następnej wymiany, pomniejszony o już zrobiony dystans od skasowania. Pojeździj troche, tak jak koledzy napisali powyżej.

Co do wymiany oleju to stosuj zalecany olej do PD(pompowtryskiwaczy) z normą 505.01 i zmieniaj co 15000km.

i co teraz robic? czekac ok 500-1000 km i moze wskoczy te jego ustawienie

czekaj, czekaj cierpliwie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej jak piszesz do pd a reszta ?wiec poczekam odezwe sie za pare setek i podam wynik

Wielu z nas przez to przechodziło(samemu kasując inspekcje lub w ASO), więc będzie na pewno OK :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że masz taką samą furke ja ja, po przejechaniu 500 kilosów znikna kreski , i wtedy będzie pokazywało ile dni i kilometrów do wymianki.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...