Treść opublikowana przez agart
-
Drgania podczas jazdy :( HELP
ja miałem to samo drżenie nadwozia w okolicy 120-130 km/h , pojechałem do dobrego wulkanizatora , wyważarka Hoffman + test drogowy dały rade ,
-
Częstochowa. Regeneracja odbłyśników / polerowanie reflektorów
xenon-ekspert katowice ul. armii krajowej 46 Piotr Jastrzębski,,,, ja ta u niego robiłem soczewki w córki b6 mega robota , polecam w 100%
-
[B6 AWX] Kontrolka świec zapala się podczas jazdy
jak miałem b6 to też miałem taką sytuacje padł czujnik świateł stop
-
Akumulator sam się rozładowuje
Jeżeli jak piszesz autem bardzo mało jeździsz to normalne że akumulator się rozładowywuje
-
Polecam Tkocz Auto Elektro Serwis w Gliwicach
Polecam TKOCZ serwis , widać że gościu zna się na rzeczy , bardzo dobre podejście do klienta , bardzo dobry kontakt . Montowałem tam zabezpieczenie antykradzieżowe , wgranie polskiego menu oraz aktualizacje nawigacji. Polecam
-
zabezpieczenie przed kradzieżą
Witam. Panowie szukam jakiegoś zaufanego i polecanego warsztatu który zajmuję się montażem zabezpieczeń przeciw kradzieży w okolicach bielska katowic krakowa , jeśli sprawdzony to może byc i dalej Pozdrawiam
-
żarówki do halogenów A4 B8
a sprawdzaliście te żarówki we mgle??? przerabiałem to kiedyś w b6 i w czasie mgły d*pa.......
-
Wady i zalety Audi A4 B8 3.2FSI V6
Witaj. A jak ze spalaniem tej jednostki??
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Witam.Czy po wymianie wzmacniacze antenowego trzeba skasować błąd w komputerze ?? Bo u mnie hulało 5 dni i znowu ZONG szumu trzaski!!!
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Jak docisne drucik do szyby , to łapie te słabsze stacje
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Tylko że ścieżki nie widać
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Czyli rozumie że mam drucik przykleić do tej czarnej farby na szybie i będzie ok
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
może i było pole lutownicze , ale jak próbowałem przylutować ten drucik to zostało tylko zamazane czarne pole, jak próbowałem to oczyścić zdrapać to ta czarna obwódka schodziła i jest zaraz szyba nie ma żadnej ścieżki .Teraz to mam przyklejone taśmą do tych kropek na szybie 1cm. wyżej niż było
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Tylko w które miejsce go przykleić , bo nie ma jakiegoś miejsca styku ???
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Panowie ma pytanko... czy literka P lub B na wzmacniaczu robi jakąś różnicę??? Witam. Mam jeszcze jedno pytanko. W avancie antena jest w bocznej lewej szybie, u mnie jeden drucik połączony z szybą , a drugi dynda luzem i nie idzie go za cholerę przylutować. Na razie przykleiłem taśmą do szyby i śmiga , ale to takie druciarstwo!! Ma ktoś na to jakąś radę? Pozdrawiam
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
U mnie też piłeczka do metalu,,,, chwilka roboty i widać efekt
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Panowie próbował ktoś włożyć separator antenowy??? może to pomóc w odbiorze??
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
hmm myślę że jak by była słaba antena to w czasie jazdy tez by było słabo
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Dzięki Slawek robi się coraz cieplej trzeba to będzie ogarnąć ---------- Post dopisany 21-05-2014 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 09:07 ---------- ufff już wysiadam wszystko przeglądnięte ,, niestety na postoju wyłączony silnik radio gubi sygnał , jak zapale silnik i jadę jest w miarę ok
-
Problem z płynem pieni sie
Filtr jest na swoim miejscu , wycieków brak
-
Problem z płynem pieni sie
po dłuższej jeździe pieni się
-
Problem z płynem pieni sie
Witam. Podepnę się do wątku. Wymieniłem pompę wspomagania, oczywiście wypłukany i wyczyszczony zbiorniczek, odpowietrzony układ, sitko na swoim miejscu. I od momentu wymiany pompy zaczęły się problemy z wyrzucaniem płynu przez zbiorniczek. Raz jadę kilkanaście kilometrów i jest wszystko ok a niekiedy po jeździe cały zbiorniczek zarzygany płynem.Już próbowałem na postoju zapalony silnik, odkręcić korek ze zbiorniczka i kręcić kołami dodawać gazu i nic ani kropla nie uroniona , wszystko pracuje wzorcowo. A po chwili w czasie jazdy znowu to samo. Czy jest to możliwe że nowa pompa jest walnięta???
-
Pieni sie płyn od wspomagania
Witam. Podepnę się do wątku. Wymieniłem pompę wspomagania, oczywiście wypłukany i wyczyszczony zbiorniczek, odpowietrzony układ, sitko na swoim miejscu. I od momentu wymiany pompy zaczęły się problemy z wyrzucaniem płynu przez zbiorniczek. Raz jadę kilkanaście kilometrów i jest wszystko ok a niekiedy po jeździe cały zbiorniczek zarzygany płynem.Już próbowałem na postoju zapalony silnik, odkręcić korek ze zbiorniczka i kręcić kołami dodawać gazu i nic ani kropla nie uroniona , wszystko pracuje wzorcowo. A po chwili w czasie jazdy znowu to samo.
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Witam. Od pewnego czasu mam problem z radiem(radio ori). Na załączonym silniku jest w miarę ,ale po wyłączeniu silnika przez jakąś chwile radio odbiera ,a potem słabnie odbiór piszczy i gubi sygnał.
-
[ALL B6] Problem ze spryskiwaczem xenonu
panowie trzeba założyć zaworek zwrotny przed cieknącym spryskiem i po sprawie