Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malutkie rysy


rafik5544

Rekomendowane odpowiedzi

Siema w mojej b7 lakier jest w naprawdę dobrym stanie ale... Znajdują się takie miejsca na ktorych np przedni zderzak,klapa bagażnika są naprawdę małe ryski i wg mnie nie podchodzą one pod to żeby malować,w zwiazku z tym mam pytanie czy są jakieś środki żeby to zapolerowac ewentualnie lekko podmalowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Może ci się wydawać że lakier jest ok ale naprawdę uwierz że dokładna inspekcja pokazała by coś innego.Ale nic jeżeli rysy nie sa do podkładu to spokojnie można je zmniejszyć lub usunąć w zależności od grubości lakieru.

Jeżeli nie masz maszyny to ciężko będzie coś zdziałać.

Dla osoby która nie miała styczności z korektą itd proponował bym środek Ultimate Compoud oraz pad Tri Colour. Głębokih rys tym nie usuniesz ale lekkie okrąglisz przez co nie będą się żucać a niewielkie ukryjesz lub częściowo usuniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może korekta lakieru ?

Ja na jesieni robiłem i jest super. Koszt 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tam z przodu na zderzaku mam 2 czy tam 3 ryski nie są one jakieś wielkie ale jednak je widać z tyłu na klapie bagażnika też rysa i z tego co się tak trochę rzuca w oczy to tyle,i mam pytanie czy opłaca się oddać do malowania czy jakaś polerka wystarczy? Tyle że polerka to 2,3 mycia i chyba to zejdzie i ryski znów wyjdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może korekta lakieru ?

Ja na jesieni robiłem i jest super. Koszt 300.

:decayed::D :D :D:grin: :grin: :grin:

Powiem tam z przodu na zderzaku mam 2 czy tam 3 ryski nie są one jakieś wielkie ale jednak je widać z tyłu na klapie bagażnika też rysa i z tego co się tak trochę rzuca w oczy to tyle,i mam pytanie czy opłaca się oddać do malowania czy jakaś polerka wystarczy? Tyle że polerka to 2,3 mycia i chyba to zejdzie i ryski znów wyjdą

Niestety nikt tutaj nie wróży z fusów i na odległość nikt Ci nie powie co można a czego nie można.

Zdjęcia nieco pomogłyby w ocenie defektów ale mogę się mylić :P

Polerka to nie malowanie kredką ze Ci coś wyjdzie po dwóch myciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy kupowalem autko to bylo wyglańcowane i praktycznie nawet malych rysek nie bylo natomiast teraz po 3,4 myciach zaczły wyłazic mniejsze ryski,napewno autko przed sprzedaza bylo polerowane i dlatego pytam nie chce wydawac nie wiadomo ile hajsu na to zeby po 2 myciach znow mi wszystko wyszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rysy miałeś przykryte super pro woskiem dla handlarzy ;)

Po myciach wypłukałeś wosk i voila, wyszło to co było tam od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...