Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi a4 b6 alt nie odpala


fil-82

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Audi a4 b6 2.0alt nieodpala po braku paliwa.Po dolaniu paliwa bez zmian,pompa wyciagnięta po podłaczeniu na krótko działa.Bezpiecznik sprawdzony od pompy.


WITAM

Audi a4 b6 2.0alt nieodpala po braku paliwa.Po dolaniu paliwa bez zmian,pompa wyciagnięta po podłaczeniu na krótko działa.Bezpiecznik sprawdzony od pompy.

proszę o jakiekolwiek sugestie,z góry dzięki

Edytowane przez fil-82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ się powinien odpowietrzyć sam od kręcenia rozrusznikiem. W jakim stanie filtr benzyny ? Może jak zassało syf z baku to się zapchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr paliwa nie sprawdzony jeszcze,jutro zakładam nowy,takie odpowietrzanie jak długo może potrwać/


Zamówiłem używaną pompę ale bez zmian.Nie chce odpalić


Po wyciągnięciu wkładu pompy paliwa,działa na krótko ale paliwo pryska przez mały otwór nie przez króciec główny,który daje paliwo na obwód.Czy tak powinno byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno dawać na obwód, który idzie do silnika. Ściągnij przewód paliwowy pod maską i pompe włącz. Zobacz czy w ogóle paliwo dochodzi do silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro to sprawdzę,jaką funkcję pełni przekaznik pompy paliwa i jak to sprawdzić?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A załącza ci się wgl pompa paliwa? Może przekaznik skończył już żywot. Zmostkuj na stałe żeby chodziła i próbuj odpalić ale też sprawdź czy się przewód nie zapchal. Musisz chwilę pokrecic żeby się odpowietrzylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 3 sekundowe dopompowanie,gdzie jest ten przekaznik i jaki ma numer?


przy kręceniu rozrusznikiem z bagażnika dochodzi pogłos jakby lekkiego uderzenia,


Może jest to jakaś blokada z ecu?

Akumulator się rozładowuje ma niskie napięcie od tego kręcenia..Może ktoś miał podobny przypadek?Ogólnie masakra jakaś z tym altkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwna sprawa sam alt i właśnie na początku podaję paliwo i potem normalnie Krecisz i odpala. Spraedzales vagiem błędy? Przekaznik znajduje się Gdzieś pod kierownica ale nie powiem ci który. Jeszcze jest możliwość że ten zawór na listwie wtryskowej się nie otwiera trzeba by było obejrzeć wężyk do niego idący do przepustnicy możesz zassac i wtedy włączyć zapłon żeby przepompowalo paliwo. spróbuj dać jej plaka do dolotu i zobacz czy zagad jeśli tak to będzie problem z paliwem. Bo jak na plaku by nie dała życia to wtedy zostaje immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na plaku cos tam zagadal,jutro moze uda sie sprawdzic cisnienie paliwa na listwie,na vagu nic nie istotnego nie pokazuje,,


listwe wyciagnalem i na wtryskach rozpyla na oko troche slabo.Pompa chodzi,ale wydaje mi sie ze nie podaje paliwa odpowiednio.


jaka inna pompa moze pasowac do altka?


Problem z audi a4 b6 alt nie odpala po braku paliwa.
Jaki numer ma przekaznik swiec zarowych 372? i jak go sprawdzic prosze o pomoc..
Dzisiaj bede sprawdzal cisnienie na listwie wtryskowej
Jakiekolwiek sugestie prosze
Na vagu brak istotnych bledow.
Pompa pracuje
Filtr paliwa wymieniony.
Na co zwrocic uwage.


Jest ktos w stanie udzielic jakichkolwiek wskazowek ?


czy pompa od vw passat b5 2.0 alt bedzie pasowac do do audi chodzi mi o sam wklad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW i audi to to samo. W alt nie ma świec zarowych bo to benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW i audi to to samo. W alt nie ma świec zarowych bo to benzyna

tak wiem chodzilo mi o przekaznik pompy paliwa,

czyli vw b5 alt i audi a4 b6 identyczne podzespoly glownie chodzi mi o sama pompe paliwa,sam wklad bo kosz jest inny.

gdzie najlepiej kupic sam nowy wklad do pompy paliwa?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do wandeja na forum om ma dostęp do części to ci wyceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plaku powinien normalnie chodzic, kiedyś miałem podobny problem tylko ze w peugocie, jak krecisz i nieodpala to pozniej niemasz syku jakby cisnienie powietrza uchodziło, w peugeocie tak miałem za chiny niechciał palic a na plaku chwile podzodził, tylko taki syk mnie niepokoił okazało sie ze kat był zatkany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...