Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nietypowy problem z mokrą podłogą w środku od strony pasażera. Pomocy !


fixu

Rekomendowane odpowiedzi

mam ją całą wydartą z samochodu bo inaczej nie mógł bym wypompować wody bo było jej tyle że wyszło prawie 9 litrów a głównie stała tam gdzie trzyma się nogi z tyłu od strony pasażera. Bo tam jest spad jak jak się wyciągnie cały dywan z przodu do tyłu auta są takie kanały i wszystko co leciało do środka, leciało do tyłu na nogi i się zbierało pewnie z parę miech aż całkiem przesiąkła woda i stała tak.. wszystkie kable lecące były zalane wodą całkowicie. Dobrze że w porę zauważyłem to bo bida jak w mordę strzelił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak kiedyś w A6 C5 i winowajcą był zapchany odpływ w podszybiu. Po solidnym deszczu miałem akwarium w podszybiu i wszystko przelewało się na stronę pasażera przy filtrze kabinowym, aż chlupało przy skręcaniu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpływ odepchałem był zatkany i stałą woda ale nie dużo, lecz też woda leciała poprzez filtr centralnie ponieważ poprzedni właściciel nie założył górnej części plastiku filtra kabinowego i woda centralnie lała się po filtrze, zamówiłem a teraz suszę całą podłogę bo jest cała mokra i pójdzie do pralni przy okazji.


odgrzewam starego kotleta.

Wymieniona obudowa filtra powietrza kabinowego, całe podszybie po wymianie woda nie leciała sprawdzałem kilka razy lecz dziś znowu zauwałełem że woda sie dostaje do środka..

Nie mam już do tego sił Pomocy !!!

otwory pod aku są drożne cały czas, woda nie stoi filtrem też nie cieknie wiec jakim cudem woda dalej się dostaje do środka gdyż wiem że gdzieś z tamtąd ponieważ pod schowkiem wszystko jest mokre i gdzieś tamtenty leci tylko którendy jak nie ma pod maską tam żadnej osłyny gumowej nic a nic tylko filtr kabinowy ale jest szczelny dodatkowo został posmarowany silikonem i klejem silikonowym i nie woda sięnie dostaje tamtenty.

Pomocy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...