Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupno używanej PS4 - sprawy z kontem


Rekomendowane odpowiedzi

Pany jak to jest z uzywanymi PS4 na ktorych jest założone konto. Ja jako nowy nabywca moge grac na tym koncie czy musze zakladać swoje , nowe ?

Druga sprawa to aukcja np ta :

http://allegro.pl/konsola-playstation-4-500gb-3-gry-hdmi-i5859105699.html#tabsAnchor

O co chodzi z tym profilem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

Oczywiście możesz grać na koncie poprzedniego właściciela (pod warunkiem ze da Ci hasło i e-maila).Podejrzewam że te dwie gry ma ściągnięte z PS store i tu przymus grania na jego koncie .Nie jestem pewny ale jak pobrał te gry z PS store to możesz grać na nowym koncie w te gry . Nie lepiej Ci dołożyć 200-300 stówki i kupić nówke sztuke z 1TB dyskiem .Gry cyfrowe są wiele tańsze od gier pudełkowych ,przykładowo wiedzmin 3 kupisz już za 60 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładasz nowe konto ,i masz dostep do wszystkich gier które juz sa na ps4.

ja mam swoje konto podstawowe i nie kupuje juz za 53 złote -chyba tyle ,klucza na 3 miesiace który aktywuje moje konto ze moge grac online,tylko kupuje za 1,5 zł nowe konto które ma ważność 14 dni,zwyczajnie na ps4 tworze nowego urzytkownika wpisuje dane ktore dostaje z aukcji z allegro aktywuje konto, co daje mi mozliwosc grania online i tyle,,a gram juz na swoim koncie prywatnym.po 14 dniach usuwam konto ktore kupiłem na allegro kupuje nowe wpisuje dane do ps4 i znowu gram na swoim.

To jest małe utrudnienie bo co 14 dni musze poswiecic 40 sekund na tworzenie nowego konta,,ale jest to rozwiazanie znacznie tansze bo-

53 zł kupuje klucz aktywacyjny na 3 miesiace w przyblizeniu 12 tygodni ,co daje koszt prawie 9 zeta na 2 tygodnie---DROGO

ja robie tak ze co 2 tygodnie kupije nowe konto za 1,5 zł co daje 1,5 x 6tygodni = 9 zeta na 3 miesiace.---jest taniej ????JEST,a gram normalnie na swoim koncie

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal dołóż 200 stówki masz w biedronce gwarancja 2 lata 3 gry do tego za 1600 funkiel nówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

Oczywiście możesz grać na koncie poprzedniego właściciela (pod warunkiem ze da Ci hasło i e-maila).Podejrzewam że te dwie gry ma ściągnięte z PS store i tu przymus grania na jego koncie .Nie jestem pewny ale jak pobrał te gry z PS store to możesz grać na nowym koncie w te gry . Nie lepiej Ci dołożyć 200-300 stówki i kupić nówke sztuke z 1TB dyskiem .Gry cyfrowe są wiele tańsze od gier pudełkowych ,przykładowo wiedzmin 3 kupisz już za 60 zł.

Pozdrawiam

gry cyfrowe z allegro od osób które kupują je na sloty i sprzedają dalej, jak trafi to pogra parę miesiecy jak będzie miał pecha to zobaczy kłódkę na grze i tyle z jego kasy i gier, do tego większość gier wpada na konto które zostało udostępnione do 1 pobrania gry, a nie na konto użytkownika konsoli

Edytowane przez rav85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...