Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Klapy bagażnika na polift


wojtek1430

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od kilku dni męczę się jak podłączyć zamek w klapie poliftowej 1999 bagażnika do przedliftowego auta 1998, potrzebuje jakiś schemat aby to podłączyć, mam do dyspozycji całą poliftową audi a4 b5, nie chce przekładać całych wiązek.

Pozdrawiam


Ponawiam Pytanie czy ktoś mi może pomóc ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat to nie jest jakiś problem. Masz avanta czy sedana? Ja u siebie w avancie chce zmienić, ale stanalem na dopasowaniu rygla, bo są różne. Nie mam na to czasu i stąd klapa leży na balkonie. O ile dobrze kojarzę, to jest to kwestia pociągnięcia chyba 3 przewodów, żeby podpiąć wszystko do pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę, ze masz sedana i może inaczej jest ze skoblami. Ja mam avanta, klapę mam, wiązki tez, choc w zasadzie, to chyba tylko 2 przewody muszę pociągnąć, ale to jest do ogarnięcia. Tylko lipa jest ze skoblem, bo ma inny rozmiar na śruby i najpewniej będę musiał wiercić nowe otwory.

Napiszę dla wszystkich, którzy będą chcieli zmienić klapę na polift w avancie. Potrzebna jest kompletna klapa i osłona progu bagażnika z polifta (chyba, że ktoś chce wycinać). Żeby spasować skobel do poliftowego zamka, wystarczy z przedliftowego skobla zdjąć gumową osłonę i pasuje on do zamka z polifta. Podpięcie elektryki, to 4 kabelki: Do pompki, do plusa i do masy. Do tego zmiana wtyczek od lampek rejestracji i po całym zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy i właśnie wymieniam klapę bagażnika z przedlifta na polift. Nie wiem jak podłączyć mikrostyki i siłownik zamka klapy. Na teraz działa zamykanie i otwieranie z kluczyka i lampki tablicy oraz mogę zamknąć kluczykiem się wszystkie drzwi w samochodzie.. Ściągnąłem opis kostek w pompce sterowania mój  numer to 8L0862257K. Proszę o poradę gdzie się wpiąć do pompki ( w które kostki i piny). Może istnieje jakiś porblem gdzie indziej? 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie podpiąć w pompce kabelki od przycisków czerwono-niebieski, żółto-czerwony, i od siłownika żółty? Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...