Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana radia fabrycznego na niefabryczne Pioneer mvh-180ub


Kinderinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,
Mam mały problem poniewaz po demontażu fabrycznego radia (Audi Delta) nie pasuje mi kostka od głosników wychodząca z samochodu, jest inna niż ta z radia. W zestawie radia dostałem "rozgałęźnik" który podpinam do radia Pioneer i od niego wychodzą 2 kostki, 1-zasilacz, 2-glosniki, zasilanie pasuje, niestety kostka od glosnikow nie. W załączniku przesyłam zdjęcie mojego problemu i moje pytanie brzmi Panowie, co teraz? Co mam robic?

94d26308ceadd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić kostkę MINI ISO, która zastępuje wejscie jakie ma fabryczne radio na to co masz w zwyklym radiu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo potrzebny Ci będzie adapter bo inaczej tyl nie będzie grał .

Nie da się bez adaptera tego ogarnać ??

Ja planuja ogarnac u sibie radio bo mam meksyk a wczesniejsz wlaściciel fan izolacji zrobił to tak że nie mam pojecia za co się wziąć.

Może wywalę wszystko i zrobię nowe kostki i pusze przewody ??

macie jakieś schematy ele kostek radia ITP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem wpisy i to chyba tutaj na forum o tym jak to bez tych kupnych adapter ów chłopaki przerabia ja ale ja tak nie robiłem wiec nie pomogę :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest do załatwienia bez żadnych adapterów. U mnie problem polega na tym, że kupiłem teraz tego samego Pioneer`a i chce uruchomić tylne głośniki. Tylko że u mnie jest coś zwalone we wzmacniaczu przy subie. Miałem wcześniej radio i tylne głośniki i sub raz sobie grały a raz nie.

Potrzebuję pomocy jak zlokalizować i dostać się do kostki/przewodów które dochodzą do wzmacniacza w lewym boczku bagażnika - te które idą od konsoli radia i od głośników. Wtedy przepinka w tej kostce załatwia temat 4 pasywnych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...