Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skrzypiące słupki przednie od strony szyby czołowej.


kami050

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Podczas jazdy w moim audi na wybojach zdaża sie ,że skrzypia przednie słupki od strony szyby czołowej, nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje, nie byly rozbierane , nie zdarza sie to czesto jednak potrafi bardzo zirytowac , bardzo prosze o porady jak temu zapobiec , z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje moderatora ..... "ten temat był juz poruszany proszę użyć wyszukiwarki a napewno znajdziesz potrzebne informacje dotyczące twojego problemu " . Chyba mi sie udało :decayed:

Jeżeli ci plastiki skrzypią to weź to rozbierz i nasmaruj jakiś smarem tylko nie w spreju bo to nic ci nie da wtedy i poskładaj na nowo .. Ps. i najlepiej zakup nowe wsówki do zatrzasków .. Pozdrawiam :hi:


Ewentualnie zobacz osadzenie szyby , wizualnie stan uszczelki szyby .... a przedewszystkim uzupełnij profil żeby można było wiedziec o jakie autko chodzi sedan / avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używać sprejów?

A wg. mnie bardzo dobrze sprawdza się silikon w spreju

U mnie skrzypiał boczek drzwi. Rozebrałem, spryskałem, szczególnie tam gdzie były jakieś łączenia plastików i problem znikł całkowicie ale dopiero tak tydzień po złożeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...