Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana 3G Basic na 3g+


h616

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

MMI 3G Basic B&O na 3g+ wystarczy wymiana panelu sterownia , jednostki centralnej i wyświetlacza z ramką czy więcej gratów trzeba??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Jeszcze jedno pytanko jaką jednostkę centralną wybrać ?? Chodzi o wybranie optymalnej jednostki żebym później nie mówił, mogłem wybrać tę o 100zł droższą. Sugerowany nr części byłby bardzo przydatny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj jednostki z SIM :wink: .......ale ciezko trafić w dobrej cenie

tutaj masz numery jednostek :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-basic-high-3g-sim-wersje-wyposazenia/#entry4220534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jednostka z SIM wymaga jakiś dodatkowej instalacji? Np. ciągnięcia kabla do anteny itp.? Czy jest 100% P&P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

możecie mi powiedzieć co to za jednostka 8R1 035 746 B, czy to jest nowsza wersja od 8R1 035 670 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

możecie mi powiedzieć co to za jednostka 8R1 035 746 B, czy to jest nowsza wersja od 8R1 035 670 ??

Pewnie wersja USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się przeprogramować bo te przed liftem idzie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze jedno pytanko trzeba użyć programatora czy wystarczy zmienić softa, pytam bo sporo mniej kosztuje taka jednostka niż europejska a zakładam że sam to zrobię, lecz nie chciałbym się naciąć np. na brak odpowiedniego programatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się bez rozkręcania mmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się bez rozkręcania mmi

Ale tu jest temat przejscia MMI 3G Basic na 3G+ :hi:

Gdzies to było opisywane w innym temacie na Forum tylko trzeba poszukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ekran 8R0 919 604 może być do tego radia czy szukać 8R0 919 604A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem wszystko no na razie do testu wszystko mniej wiecej działa oprócz parktronika wizualizacja pojawia sie na chwilę i sie wyłącza co może byc nie tak na 3g basic było ok, Jeszcze przełącznik trybu jazdy pokazuje odwrotnie niż na wyświetlaczu tryb auto i dynamic, znaczy jeśli świeci przycisk auto to na wyświetlaczu podświetlone jest dynamic i odwrotnie

Edytowane przez h616
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć co źle robię auto A5 2011r przed liftem, zamontowałem mmi 3g+ wszystko działa oprócz wizualizacji pdc włącza się na 2 sek, zrobione kodowanie vcds i zielone menu nic się nie zmienia, w menu car opcja wizualizacji włączona, błąd tylko anteny od tel. (jeszcze nie zamontowana) oczywiście próbowałem zmieniać suwakami i informacje cancomfort zamontowane graty nr body 8K0 907 063 N pdc 8K0 919 475 T tylko tył nav 8R1 035 670 C ale mam jeszcze jedno z usa i jest to samo na starym 3g basic działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...