Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana 3G Basic na 3g+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

MMI 3G Basic B&O na 3g+ wystarczy wymiana panelu sterownia , jednostki centralnej i wyświetlacza z ramką czy więcej gratów trzeba??

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za szybką odpowiedź. Jeszcze jedno pytanko jaką jednostkę centralną wybrać ?? Chodzi o wybranie optymalnej jednostki żebym później nie mówił, mogłem wybrać tę o 100zł droższą. Sugerowany nr części byłby bardzo przydatny.

Pozdrawiam

Opublikowano

szukaj jednostki z SIM :wink: .......ale ciezko trafić w dobrej cenie

tutaj masz numery jednostek :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-basic-high-3g-sim-wersje-wyposazenia/#entry4220534

Opublikowano

Czy jednostka z SIM wymaga jakiś dodatkowej instalacji? Np. ciągnięcia kabla do anteny itp.? Czy jest 100% P&P?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

możecie mi powiedzieć co to za jednostka 8R1 035 746 B, czy to jest nowsza wersja od 8R1 035 670 ??

Opublikowano

Witam

możecie mi powiedzieć co to za jednostka 8R1 035 746 B, czy to jest nowsza wersja od 8R1 035 670 ??

Pewnie wersja USA

Opublikowano
  • Autor

A da się przeprogramować bo te przed liftem idzie zrobić

Opublikowano
  • Autor

to jeszcze jedno pytanko trzeba użyć programatora czy wystarczy zmienić softa, pytam bo sporo mniej kosztuje taka jednostka niż europejska a zakładam że sam to zrobię, lecz nie chciałbym się naciąć np. na brak odpowiedniego programatora

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A da się bez rozkręcania mmi

Opublikowano

A da się bez rozkręcania mmi

Ale tu jest temat przejscia MMI 3G Basic na 3G+ :hi:

Gdzies to było opisywane w innym temacie na Forum tylko trzeba poszukac

Opublikowano
  • Autor

Mam ekran 8R0 919 604 może być do tego radia czy szukać 8R0 919 604A

Opublikowano
  • Autor

Zamontowałem wszystko no na razie do testu wszystko mniej wiecej działa oprócz parktronika wizualizacja pojawia sie na chwilę i sie wyłącza co może byc nie tak na 3g basic było ok, Jeszcze przełącznik trybu jazdy pokazuje odwrotnie niż na wyświetlaczu tryb auto i dynamic, znaczy jeśli świeci przycisk auto to na wyświetlaczu podświetlone jest dynamic i odwrotnie

Edytowane przez h616

Opublikowano
  • Autor

Możesz mi powiedzieć co źle robię auto A5 2011r przed liftem, zamontowałem mmi 3g+ wszystko działa oprócz wizualizacji pdc włącza się na 2 sek, zrobione kodowanie vcds i zielone menu nic się nie zmienia, w menu car opcja wizualizacji włączona, błąd tylko anteny od tel. (jeszcze nie zamontowana) oczywiście próbowałem zmieniać suwakami i informacje cancomfort zamontowane graty nr body 8K0 907 063 N pdc 8K0 919 475 T tylko tył nav 8R1 035 670 C ale mam jeszcze jedno z usa i jest to samo na starym 3g basic działa ok.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Czy wymiana panelu sterowania jest konieczna ? Z mmi 3G Basic na mmi 3G +sim?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.