Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

h616

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Możesz mi powiedzieć co źle robię auto A5 2011r przed liftem, zamontowałem mmi 3g+ wszystko działa oprócz wizualizacji pdc włącza się na 2 sek, zrobione kodowanie vcds i zielone menu nic się nie zmienia, w menu car opcja wizualizacji włączona, błąd tylko anteny od tel. (jeszcze nie zamontowana) oczywiście próbowałem zmieniać suwakami i informacje cancomfort zamontowane graty nr body 8K0 907 063 N pdc 8K0 919 475 T tylko tył nav 8R1 035 670 C ale mam jeszcze jedno z usa i jest to samo na starym 3g basic działa ok.
  2. Zamontowałem wszystko no na razie do testu wszystko mniej wiecej działa oprócz parktronika wizualizacja pojawia sie na chwilę i sie wyłącza co może byc nie tak na 3g basic było ok, Jeszcze przełącznik trybu jazdy pokazuje odwrotnie niż na wyświetlaczu tryb auto i dynamic, znaczy jeśli świeci przycisk auto to na wyświetlaczu podświetlone jest dynamic i odwrotnie
  3. Mam ekran 8R0 919 604 może być do tego radia czy szukać 8R0 919 604A
  4. A da się bez rozkręcania mmi
  5. to jeszcze jedno pytanko trzeba użyć programatora czy wystarczy zmienić softa, pytam bo sporo mniej kosztuje taka jednostka niż europejska a zakładam że sam to zrobię, lecz nie chciałbym się naciąć np. na brak odpowiedniego programatora
  6. A da się przeprogramować bo te przed liftem idzie zrobić
  7. Witam możecie mi powiedzieć co to za jednostka 8R1 035 746 B, czy to jest nowsza wersja od 8R1 035 670 ??
  8. Dzięki za szybką odpowiedź. Jeszcze jedno pytanko jaką jednostkę centralną wybrać ?? Chodzi o wybranie optymalnej jednostki żebym później nie mówił, mogłem wybrać tę o 100zł droższą. Sugerowany nr części byłby bardzo przydatny. Pozdrawiam
  9. Witam MMI 3G Basic B&O na 3g+ wystarczy wymiana panelu sterownia , jednostki centralnej i wyświetlacza z ramką czy więcej gratów trzeba??
  10. dwumas się podobnie zachowuje, podłącz VCDSa i sprawdź korektę wtyskiwaczy na zimnym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.