Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czyszczenie reflektora w środku bez rozklejenia?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, nie wiem czy to dobry dział.

Kupiłem reflektory poliftowe do B5, w jednym jest w środku nalot jakiegoś brudu. Niestety jednak po przeczytaniu wielu opinii na temat lamp Valeo, że bardzo ciężko jest je rozkleić sobie to odpuściłem i tutaj moje pytanie, czy da radę to jakoś wyczyścić nie rozklejając lampy? Może jest jakis płyn do czyszczenia takich rzeczy?

Fotka jak to wygląda:
bikepics-2769744-full.jpg

Opublikowano

jakiś izopropanol może, żeby zacieków nie było. Ale nie wiele to pomoże kolego :) Ja po rozklejeniu myłem gąbką i płynem do naczyń i dosyć opornie ten upieczony syf schodził. Więc domyśl się ile pomoże płukanie samo

Opublikowano

Czysciłem takie lampy, płyn do czyszczenia + woda demineralizowana zeby zacieków nie było i wygladaja całkiem ładnie napewno brud taki zejdzie

Opublikowano
  • Autor

Ja po rozklejeniu myłem gąbką i płynem do naczyń i dosyć opornie ten upieczony syf schodził. Więc domyśl się ile pomoże płukanie samo


A można wiedzieć jak rozkleiłeś? Bo większość osób pisze, że najlepiej zbić klosz i kupić nowy.. Bo ani nagrzewanie nic nie daje ani żaden nożyk.


Czysciłem takie lampy, płyn do czyszczenia + woda demineralizowana zeby zacieków nie było i wygladaja całkiem ładnie napewno brud taki zejdzie

A czyściłeś je jak były rozklejone czy jak?

Opublikowano

Ja po rozklejeniu myłem gąbką i płynem do naczyń i dosyć opornie ten upieczony syf schodził. Więc domyśl się ile pomoże płukanie samo

A można wiedzieć jak rozkleiłeś? Bo większość osób pisze, że najlepiej zbić klosz i kupić nowy.. Bo ani nagrzewanie nic nie daje ani żaden nożyk.

Czysciłem takie lampy, płyn do czyszczenia + woda demineralizowana zeby zacieków nie było i wygladaja całkiem ładnie napewno brud taki zejdzie

A czyściłeś je jak były rozklejone czy jak?
Opalarka srubokret nożyk

Godzinka i obie lampy rozklejone. Na poczatku idzie ciężko pozniej zalapiesz jak to najlepiej robić

Opublikowano

Jak chcesz czyscic to woda demineralizowana i DOBRY PLYN DO SZYB. Potem na kaloryfer na noc otworami do góry i jest cacy. Sam tak robilem z lampami w golfie. Ale czy warto sie bawic zależy jak wyglądają odblaski czy nie wypalone. Bo jak wypalone słabo świecą to odrazu rozklej i pakuj bi xenon. Sam tak zrobilem i każdemu polecam. ab2a1e7d4fdbefbf7b5fff66c553daa4.jpg" alt="ab2a1e7d4fdbefbf7b5fff66c553daa4.jpg">[/img]

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

69c0c93d81bc5913ba0624a7bacde712.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak chcesz czyscic to woda demineralizowana i DOBRY PLYN DO SZYB. Potem na kaloryfer na noc otworami do góry i jest cacy. Sam tak robilem z lampami w golfie. Ale czy warto sie bawic zależy jak wyglądają odblaski czy nie wypalone. Bo jak wypalone słabo świecą to odrazu rozklej i pakuj bi xenon. Sam tak zrobilem i każdemu polecam. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20151228/cc43e24e2658eeecc9bf2a06d1784917.jpgab2a1e7d4fdbefbf7b5fff66c553daa4.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

69c0c93d81bc5913ba0624a7bacde712.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie tak samo robiłem bez rozklejania i efekt był widoczny na drodze i wygladzie lampy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.