Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Usterka Audi, POMOCY


audi96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś wracając z 25km trasy tuż nie daleko domu moje Audi podczas hamowania przed skrzyżowaniem dało głośny dźwięk z prawej strony po czym kierownica latała od lewej do prawej co wiązało się z tym iż auto latało jak chciało po ulicy, pedał od hamulca zrobił się miękki, po dojechaniu do domu z prawego koła unosił się ni dym ni para sam nie wiem co to było plus unosił się zapach palonej gumy, po ściągnięciu opony tarcza okazała się być cała tak jak cała reszta lecz z zbiornika uciekł cały płyn hamulcowy plus zaraz koło pompki wspomagania podczas wciskania hamulca słychać jak auto łapie powietrze, przewody od hamulców są całe a klocki byłe nowe, jedyne co nie dawało mi spokoju to lewa tarcza która cały czas tarła o coś, co może być przyczyną tych oto "akcji" z samochodem? Auto jest mi potrzebne na wczoraj bo dojeżdżam nim codziennie do pracy 100km w dwie strony, dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapie powietrze bo układ sie zapowietrzył jak nie było płynu.A nie urwało ci sie nic??Jak wlałeś płyn ponownie trzeba odpowietrzyć i wtedy patrzeć gdzieś na pewno masz coś uwalonego .Zapach palonej gumy to pewnie płyn poleciał na ciepła tarcze i smród.Wlać płyn odpowietrzać i szukać to na początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie urwałem ani nic nie odpadło

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...