Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prosba o ocene logow i pracy turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie zastanawia mnie dzwiek dochodzacy z turbo, prawdopodobnie turbo surge.

Zrobilem logi grupie 11.

Mozecie zerknac

DYNAMICZNE:
http://vaglog.pl/log_245037.html

Statyczne

Grupa 013: http://vaglog.pl/log_245048.html
Grupa 011: http://vaglog.pl/log_245049.html

Pierwszy raz sie tym bawie, wiec prosze o wyrozumialosc. :decayed:

I jeszcze film odnosnie dzwieku turbo (chodzi mi o ten powstajacy gdy schodzi z obrotow).

https://www.youtube.com/watch?v=Ame9UIAriDE

Edytowane przez sssV

Opublikowano

Nie chodzi jakoś strasznie, zwykła klekotania.

Co do logów to rzeczywiście dziwnie skacze to doładowanie. Poszukaj dziury w dolocie, nie na oko tylko ciśnieniowo. Masz 2002r czyli pompa vacum LUKa i zapewne luźny króciec który gubi podciśnienie, zacznij do doprowadzenia żeby na gruszce było przynajmniej -0,55 bar. Jak Ogarniesz to co ci napisałem zrób komplet logów.

Opublikowano
  • Autor

A ten dzwiek gdy schodzi z obrotow nie jest niepokojacy?

Wyczytalem, ze to zaburzenie pracy turbiny.

Opublikowano

Dopóki nie wsadziłem pierwszej turbiny po regeneracji też myslałem że tak objawia sie koniec turbiny, teraz wiem ze przy schodzeniu z obrotów to normalny dzwięk. Dzwięk nasila sie gdy jest wywalony katalizator.

Opublikowano
  • Autor

hmm

Ja mam dolozonego dpfa wiec mozliwe, ze on tez cos miesza.

W kazdym razie dzieki, jutro biore sie za krociec vacum i za szukanie nieszczelnosci dolotu.

Opublikowano

Zdejmij rure filtra i recznie zobacz jakie turbo ma luz, czy lekko chodzi i czy nie widac oleju. Jak wirnik dotyka obudowy a olej wyraznie sie saczy mozesz kupowac turbine, jesli jest maly luz a turbo nie lyka duzej ilosci oleju to jest ok.

Opublikowano
  • Autor

Dogrzebalem sie do wirnika.

Luzu osiowego, takiego zeby przesuwac wirnik przod tyl nie ma.

Luz taki na boki jest minimalny, nie widze sladow zeby wirnik gdziekolwiek ocieral.

Oleju nie stwierdzilem, lopatki sa z delikatnym nalotem sadzy.

Ma to rece i nogi?

Co do oleju ogolnie to jestem 1000km po wymianie, na ta chwile nie widze zadnego ubytku (to auto mam od niedawna).

Edytowane przez sssV

Opublikowano

Wiec nic nie dotykaj bo turbo jest ok.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

No i naprawione,

W sumie to nie wiem co pomoglo bo usztywnilem luzny krociec pompy vacum i mechanik wyczyscil turbo (koszt 150zl).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.