Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 1.9 tdi ] ubywający płyn chłodzący !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich .Mam problem z wyciekającym płynem ze zbiorniczka wyrównawczego ,leci on taką kródką rurką na dole zbiorniczka i wydaje mi się ze jest chyba za duże ciśnienie w układzie chłodzenia .Mianowicie zauwazyłem to na trasie gdzieś około 700 km gdy zacza mi mrygać kontrolka informująca o małym stanie płynu,więc dolałem 1 litr i było ok po ok 200km znowu mi zaczeła mrygać no i podniosłem maske po omacku stwierdziłem że leci tom rurką ,w pracy założyłem wężyk na tą rurke i 2 litrową butelke po coli ,gdy wracałem do kraju było już jasne że leci nią bo w butelce był płyn i tak dolewałem sobie z niej.dodam że jest nowy olej i jest czysty żadna kawa,płyn też nowy czysty bez oleju ,korki zbiorniczka to z 3 wymieniłem,z motorem wszystko ok chociaz przy -10 miał mały problemik odpalić .

prosze o jakie kolwiek porady,z góry wielkie dzięki .Pozdrawiam

lukas23: zapraszam do newbie kolego to juz druga prosba :twisted:

Opublikowano

Zapraszamy do przeczytania regulaminu:-)

Mam dokładnie ten sam model co Ty, jeżeli użyjesz szukajki to znajdziesz mój post.Co do uszkodzenia to poszła głowica.

CIMG1189.jpg

Opublikowano

uszczelka lub glowica

Opublikowano
  • Autor

jaka cena takiej naprawy i gdzie najlepiej dać do zrobienia ,najważniejsze pytanko czy moge z tym jeszcze jeżdzić czy lepiej nieryzykować. Pozdro

Opublikowano

Naprawa / wymiana uszczelki/ u mechanika 300 zł, z planowaniem głowicy - plus częsci jakieś następne 300 zł.

Przy wymianie uszczelki, obowiązkowo nowe sruby do głowicy.

Opublikowano
Naprawa / wymiana uszczelki/ u mechanika 300 zł, z planowaniem głowicy - plus częsci jakieś następne 300 zł.

Przy wymianie uszczelki, obowiązkowo nowe sruby do głowicy.

cos chyba tanio

przecież trzeba zdjąć rozrząd czyli zderzak itd.

Opublikowano

Mnie to kosztowało około 650 zł.Jak kolega wyżej napisał trzeba sciągnąć zderzak i rozpiąć rozrząd.Przy okazji po planowaniu zmienić uszczelkę i nowe śruby.Sruby powinno dokręcić się według schematu.Jak znajdę to wstawię na forum.

Musisz dać to wykwalifikowanemu specjaliście.Mi po wymianie spieprzyli smarowanie do turbiny i szczelkępod kopułą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.