Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podpięcie tylnych głośników


nowy12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem typowym laikiem, jest to mój pierwszy kontakt z samochodem i takimi sprawami, prosiłbym o wyrozumiałość. Tak jak w temacie interesuje mnie zamontowanie a właściwie podpięcie tylnych głośników. Posiadam 2 owe jednak nie jestem w stanie powiedzieć jakiej one są marki. Przy kupnie samochodu nie zwróciłem dokładnie uwagi na nie. Przednie w drzwiach działają, te z tyłu w desce od bagażnika nie. Gdy zacząłem się tym interesować podniosłem jeden i drugi głośnik i okazało się że one po prostu tam sobie "leżą" dla picu. Nie ma od nich żadnych kabli. Wyjąłem radio z panelu i poszperałem trochę w internecie który kabel od czego odpowiada z tej kostki. Rzeczywiście są tylko kable wpięte odpowiadające za przednie głośniki a od tylnych nie ma. Zatem moje pytanie brzmi czy jest możliwość dokupienia gdzieś takich kabli albo czy jest inny sposób aby sprawdzić w ogóle czy te głośniki działają żeby na marne nie kupować tych kabli ? A jeżeli nie to jakie głośniki moglibyście mi polecić do 200 zl. Wiem że za te pieniądze nie kupie szału ale na początek myślę że mi wystarczą. I jeszcze jeżeli chodzi o kupno nowych głośników i ich podpięcie jest wymagany wzmacniacz ? Jeżeli tak to mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to wszystko popodpinać? Co do czego, wiadomo że sam popróbuje, poszperam ale każda pomoc się przyda. Z góry dzięki za odpowiedź i wyrozumiałość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz wyjście z radia 2x czy 4X. Jeśli 4X to wystarczy pociągnąć przewody od wyjścia z radia.do głośników.

4034341500_1341610856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie może się wydać idiotyczne ale jak to sprawdzić czy ma się 2X czy 4X? I jeżeli miałbym to 4X to można dokupić sam przewód do głośników? I czym się kierować przy ewentualnym kupnie ?

Edytowane przez nowy12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...