Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie dokładek


Makos_9507

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na sam początek od razu napisze, że widziałem temat podobny, ale nie było tam praktycznie nic o kosztach itp itd.

Mam a4 w kolorze srebrnym i czarnych dokładkach. Wie ktoś jaki jest koszt pomalowania tych nakładek? Czy warto? Czy może lepiej poszukać nakładek w kolorze nadwozia i stare ewentualnie sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze warto. Auto zdecydowanie ładniej wygląda. Koszta sie roznia, zalezy u kogo. Najlepiej odwiedz kilku lakiernikow to sie dowiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok i tak będę musiał zrobić. Myślałem też o zmianie zderzaka z tyłu, ale wtedy też oczywiście wydech z 1.8.

Na allegro są dokładki tego typu:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-s4-sedan-dokladka-zderzaka-tyl-tuning-i5855566610.html

Jak myślicie cena warta takiej dokładki? Czy lepiej szukać od sline lub eS'ki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja u siebie malowałem dokładki zderzaków i nakładki progów. Co do kosztów to dwie setki farby to około 35zł , pół litra lakieru to około 50zł , puszka podkładu pod pistolet ok 40zł , papiery kubki itp. koło 15zł . Za lakierowanie nie zapłaciłem ponieważ malowałem sam.

Roboty trochę jest bo trzeba pościągać zderzaki, porozłączać dokładki a to tez trochę zabawy no i nakładki progów

A oto fotki

94a941de6b7a.jpg

2c1b3de66900.jpg

c4afe380d3c3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No domyślam się, że cały dzień trzeba poświęcić minimum ;)

A tak swoją droga jak dobrałeś lakier pod kolor nadwozia? Na oko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku dorobiłem z numeru i na próbę pomalowałem listwę drzwiową i niestety kolor nie pasował ,czyli dobieranie w sikensie taką maszynka która nadaje nowy właściwy numer koloru. Jak sie latem przyjrzysz to i tak lekko widać różnice ale to tylko w mocnym słońcu i jak auto czyste. Mi zajęło dwa dni bo malowałem jeszcze zderzaki bo troszke rysek miały

Edytowane przez darekaudi4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...