Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Negatyw tylnej osi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Planuję na spoty/zloty machnąć na tylnej osi lekki negatyw.

Teraz pytanie jak podejść do tematu co gdzie i jak?

Rozumiem że musimy podłożyć pod czop belki jakieś podkładki ?

Dajcie jakieś wskazówki tematy gdzie ktoś coś takiego realizował w a4.

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Opublikowano
Dnia 9.01.2016 o 16:47, lukaszwidz3 napisał:

Siema

Planuję na spoty/zloty machnąć na tylnej osi lekki negatyw.

Teraz pytanie jak podejść do tematu co gdzie i jak?

Rozumiem że musimy podłożyć pod czop belki jakieś podkładki ?

Dajcie jakieś wskazówki tematy gdzie ktoś coś takiego realizował w a4.

Camber shims poland na fb, 120zł komplet camberow plus sruby... 

Edytowane przez uszol

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzieki Pany :)

Opublikowano
Dnia 11.03.2017 o 11:39, lukaszwidz3 napisał:

Wielkie dzieki Pany :)

Przygotuj się na przeklinanie całego wszechświata podczas odkręcania śrub przy samej belce, jest ich 12 i żadna nie będzie chciała żebyś ją wykręcił. Dzisiaj jadę 3 dzień z 3 podejściem do odkręcenia tego ale z przecinakami i najwyżej będę wiercił belkę. Musisz też wiedzieć, że jeśli ma to wyglądać musi być naprawdę nisko, jazda będzie kiepska :D A na deszczu przy zakrętach ostrożność x3, bo strasznie d*pa ucieka. 

Tak jak uszol napisał, cambergold na tył odpuść, chyba że chcesz przepłacać. CMS zrobi za 120 z kompletem śrub.

Opublikowano
  • Autor

Hej

No zdaje sobie sprawę że na kątach to się nie pojeździ ale na zlot podjechac fajna sprawa.

Tylko zastanawiam się w jaki sposób dobrać optymalny kąt czym się kierować ??

Opublikowano

odpusc sobie, moja rada 

Opublikowano

Potwierdzam po dzisiejszym, trzecim przegranym dniu. Jak cambergold ma inny sposób niż camber shims to może warto dołożyc, jak nie chcesz przeklinać całego świata i uwalić śrub. Musisz z nimi pogadać, ale drugi raz bym się na to nie porwał :facepalm:

Opublikowano

Nie ma innego sposobu mają to samo tylko drożej, gadałem ze ślepym. Śruby w czopie to raz a dwa trzeba odchylić jarzmo. 

Zawartość dodana 13 minutes later
21 minut temu, enczu napisał:

Potwierdzam po dzisiejszym, trzecim przegranym dniu. Jak cambergold ma inny sposób niż camber shims to może warto dołożyc, jak nie chcesz przeklinać całego świata i uwalić śrub. Musisz z nimi pogadać, ale drugi raz bym się na to nie porwał :facepalm:

f10205f5f9c49c8edc9f61a11b261cf0.jpg

:polew::polew::decayed:

Edytowane przez uszol

Opublikowano

Skoro jedno i to samo to 2 razy nawet przemyśl. Śruby to nic ciekawego, naprawdę.. Gdyby to były zwykłe to szło, by aż miło. Sam zastanawiam się czy dobrze zrobiłem wkładając tam nowe też imbusy, które dostałem w zestawie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.