Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Końcówki wydechu BUZZER jakie 3,0 asn


House

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś podpowie jaka jest średnica rury i jakie powinienem kupić? Chcę wymienić swoje bo chrom już nowością nie zionie, a chciałbym, żeby było delikatnie i schludnie ale chciałbym zamówić odpowiednie. Ktoś może podpowiedzieć ? Jakie będą dobrze wyglądały i jaka jest średnica rury od wydechu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnicę rury mierzy się suwmiarką. Kupujesz końcówki z kielichem montażowym troszkę większym, stare odcinasz, nakładasz nowe i spawasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procedura wiem jaka jest :D myślałem, że ktoś mi podpowie jaka jest średnica tej rury na którą się końcówkę zakłada, żebym, nie musiał się taplać w błocie :D tylko zamówił końcówki i ju :D no ale jak będzie mus to się zmierzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wymieniłeś te końcówki?Jeżeli tak to jaka jest średnica rury bo ten zabieg chcę zrobić też u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, muszę zmierzyć, a jakoś nie mam na to czasu :D Dziś postaram się zmierzyć, koledzy piszą że 55mm w buzerze powiedzieli 57mm więc chcę zmierzyć dokładnie :D żeby końcówka dobrze się spasowała :D

Zastanawiam się czy teraz wymieniać, czy sól ich trochę nie podniszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmierzysz to daj znać, bo ja też chce wymienić, a nie doczekałem się odpowiedzi w moim temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to mam motywację :P Wrócę z pracy, wezmę suwmiarkę i zmierzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisu i tak nie będzie widać, ja je chce zamocować tak, żeby napis był pod zderzakiem. Zmierzyłem. u mnie na obu jest 53mm więc zamówię 55 lub 57mm


ja biorę te:

http://www.tlumikisportowe.com/154,koncowka-zz91x.html


Zamówione :D jak wspawam, cyknę fotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po operacji, jak macie możliwość zakupu z inną mufą, to warto brać 55mm. Ja zamówiłem 57mm i tłumikarz powiedział, że gdyby było 55mm to by było idealnie, ale bez problemu sobie poradził. Wyglądają tak neutralnie, że aż się ich nie zauważa, pewnie gdybym teraz zmienił na te zwykłe to by dopiero była różnica :D

b725ed2d5e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wygląda :) Ulter 90 mm chyba będzie wyglądać tak samo, a 20 zł droższy na sztuce?

Może warto się pokusić o 100 mm?

Edytowane przez damian92x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz setki, te już są duże, a setki będą wyglądały jak kominy. Tutaj łatwo przesadzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie biorę Buzzera 90 mm tak jak Ty :)

Niestety nigdzie nie znalazłem mufy 55mm, wszystkie są 57mm tak jak te co kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak z jednej masz no zgniecioną delikatnie lub.... wymienioną. Zmierz dokładnie w pionie i poziomie, moje też miały odchyłki ale mierzyłem w dwóch płaszczyznach, żeby mieć pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem tak jak Ty 57 mm. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wydaje mi się, że jedna z końcówek jest lekko ścięta z tyłu i stąd ta różnica. Okaże się przy montażu.


Macie jakiś sposób żeby je założyć równo na ta sama głębokość?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...