Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Końcówki wydechu BUZZER jakie 3,0 asn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś podpowie jaka jest średnica rury i jakie powinienem kupić? Chcę wymienić swoje bo chrom już nowością nie zionie, a chciałbym, żeby było delikatnie i schludnie ale chciałbym zamówić odpowiednie. Ktoś może podpowiedzieć ? Jakie będą dobrze wyglądały i jaka jest średnica rury od wydechu :D

Opublikowano

Średnicę rury mierzy się suwmiarką. Kupujesz końcówki z kielichem montażowym troszkę większym, stare odcinasz, nakładasz nowe i spawasz.

Opublikowano
  • Autor

Procedura wiem jaka jest :D myślałem, że ktoś mi podpowie jaka jest średnica tej rury na którą się końcówkę zakłada, żebym, nie musiał się taplać w błocie :D tylko zamówił końcówki i ju :D no ale jak będzie mus to się zmierzy :D

Opublikowano

Ja mam 55 mm. U Ciebie będzie na pewno tak samo.


Jak zamówisz 60 będzie ok

Opublikowano

I co wymieniłeś te końcówki?Jeżeli tak to jaka jest średnica rury bo ten zabieg chcę zrobić też u siebie.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie, muszę zmierzyć, a jakoś nie mam na to czasu :D Dziś postaram się zmierzyć, koledzy piszą że 55mm w buzerze powiedzieli 57mm więc chcę zmierzyć dokładnie :D żeby końcówka dobrze się spasowała :D

Zastanawiam się czy teraz wymieniać, czy sól ich trochę nie podniszczy

Opublikowano

Jak zmierzysz to daj znać, bo ja też chce wymienić, a nie doczekałem się odpowiedzi w moim temacie :)

Opublikowano
  • Autor

Spoko, to mam motywację :P Wrócę z pracy, wezmę suwmiarkę i zmierzę :D

Opublikowano

jaki model wybieracie z buzzera ?? bo ja ogladalem ultera ale ten napis ulter nie bardzo mi sie podoba na koncowkach

Opublikowano
  • Autor

Napisu i tak nie będzie widać, ja je chce zamocować tak, żeby napis był pod zderzakiem. Zmierzyłem. u mnie na obu jest 53mm więc zamówię 55 lub 57mm


ja biorę te:

http://www.tlumikisportowe.com/154,koncowka-zz91x.html


Zamówione :D jak wspawam, cyknę fotę :D

Opublikowano

Też te mi się podobają.Chyba je zamówię.

Opublikowano
  • Autor

Ja już po operacji, jak macie możliwość zakupu z inną mufą, to warto brać 55mm. Ja zamówiłem 57mm i tłumikarz powiedział, że gdyby było 55mm to by było idealnie, ale bez problemu sobie poradził. Wyglądają tak neutralnie, że aż się ich nie zauważa, pewnie gdybym teraz zmienił na te zwykłe to by dopiero była różnica :D

b725ed2d5e.jpg

Opublikowano

Bardzo ładnie to wygląda :) Ulter 90 mm chyba będzie wyglądać tak samo, a 20 zł droższy na sztuce?

Może warto się pokusić o 100 mm?

Edytowane przez damian92x

Opublikowano
  • Autor

Nie bierz setki, te już są duże, a setki będą wyglądały jak kominy. Tutaj łatwo przesadzić ;)

Opublikowano

W takim razie biorę Buzzera 90 mm tak jak Ty :)

Niestety nigdzie nie znalazłem mufy 55mm, wszystkie są 57mm tak jak te co kupiłeś.

Opublikowano

ja dziś mierzyłem u ciebie i ja mam 60mm

Opublikowano
  • Autor

Zmierz dokladanie przy samym tłumiku :)

Opublikowano

Panowie to możliwe, że na jednej stronie mam 53mm, a na drugiej 50 mm?

Opublikowano
  • Autor

Może jak z jednej masz no zgniecioną delikatnie lub.... wymienioną. Zmierz dokładnie w pionie i poziomie, moje też miały odchyłki ale mierzyłem w dwóch płaszczyznach, żeby mieć pewność.

Opublikowano

Zamówiłem tak jak Ty 57 mm. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wydaje mi się, że jedna z końcówek jest lekko ścięta z tyłu i stąd ta różnica. Okaże się przy montażu.


Macie jakiś sposób żeby je założyć równo na ta sama głębokość?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.