Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 Avant Q Czy podejdą jakie oponki dobrać do tego POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie. Mam Avanta b5 na ori felgach 15" i chciałbym coś większego znalazłem 17 które mi się podobają.Ale zastanawiam się czy podejdą do mnie bez problemu?No i jakie oponki do tego dobrać? Proszę o pomoc :)

oto link do felg: http://olx.pl/oferta/felgi-5x112-r17-a8-CID5-ID9bRSN.html#f034c9224e

Opublikowano

Felgi podejdą bez problemu. Po dołożeniu dystansu byłyby spasowane ładnie z nadkolem.

Co do opon:

http://tyrestretch.com/8.0-205-40-R17/8.0-205-40-R17-Nankang/

http://tyrestretch.com/8.0-205-45-R17/8.0-205-45-R17-Goodrich/

http://tyrestretch.com/8.0-215-45-R17/8.0-215-45-R17-Nexen/

Nie wiem jakie masz zawieszenie, ale jeśli ori to nie ładowałbym opon o niskim profilu.

Opublikowano
  • Autor

Zawieszenie mam ori Lemforder. Czasem zdarza mi się jechać w 4 osoby.Nie chciałbym żeby coś tarło i etc.

jakie dystanse założyć do tej felgi?

Zawieszenie mam ori Lemforder. Czasem zdarza mi się jechać w 4 osoby.Nie chciałbym żeby coś tarło i etc.

jakie dystanse założyć do tej felgi?

Trochę zmieniłem zdanie bo znalazłem spoko okazję. Co sądzicie o tych felgach ładnie będą się prezentować na Avancie B5? :cool1:

http://www.directupload.net/file/d/4233/lo8wjmnj_png.htm

W poniedziałek jadą kurierem do mnie :naughty:

Kozak okazja była z nowymi oponkami łyknąłem taki zestawik w śmiesznej cenie ...

Opublikowano

Do tego koła 7.5j et45 i opony 225/45 raczej już dystansu nie dasz bo może obcierać.

Opublikowano
  • Autor

Do tego koła 7.5j et45 i opony 225/45 raczej już dystansu nie dasz bo może obcierać.

Czyli zakładam ją bezpośrednio bez zbędnych dystansów.

Co sądzisz o tym wzorze felgi?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Do tego koła 7.5j et45 i opony 225/45 raczej już dystansu nie dasz bo może obcierać.

Sprawdzałeś ?

Czyli zakładam ją bezpośrednio bez zbędnych dystansów.

Co sądzisz o tym wzorze felgi?

Wzór ma się Tobie podobać.

Żeby to fajnie wyglądało załóż 13mm przód i 17mm tył. Będziesz potrzebował też mieć dłuższe śruby montażowe. Napisz do dystomu to dobiorą Ci odpowiednie śruby do tych dystansów. Całość powinna być praktycznie na równi z błotnikiem. Do tego przydałoby się dać zawiechę -30mm tylko żeby za miękka nie była

Edytowane przez tomasz102

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam nowe oryginalne amorki ze sprężynami. i nie chciałbym ich zmieniać.

Sądzicie że na tej feldze i oponie bez dystansu nie będzie ocierać o kolumnę lub nadkola?
Na tą chwilę musi tak zostać.Podeślę kilka zdjęć na nowej feldze.Ale dopiero bliżej wiosny :decayed::decayed:
Pozdrowienia! :hi:

Potrzebuję trochę pomocy z ogarnięciem moich felg.Mianowicie dzisiaj zabrałem się za czyszczenie nowych i zrobienie kilku fotek starym 15 które już wystawiłem na sell :whistling:

Już doczkać się wiosny nie mogę... Chociaż chyba zacznę ją wcześniej bo przecież sami wiecie że dla quattro nie ma złej pogody :dance2:

http://www.directupload.net/file/d/4270/k8jhls6y_jpg.htm

Ale do sedna.Na felgach jest napisane dokładnie: 7JX17 5X112 ET42 RONAL

No i nie wiem czy będą dobrze wyglądać na moim avanturniku bez dystansu? :eusathink:

Może ktoś jeździł na podobnych u siebie?

Edytowane przez Mateusz Bekier

Opublikowano

15 mm przód i 20 mm tył musiałbyś dać, żeby fajnie to wyglądało.

Edytowane przez tomasz102

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

WItam.

Wyszło słoneczko,samochód odebrałem i postanowiłem zmienić koła.Przed ustawieniem zbierzności.Oto efekt:

http://www.directupload.net/file/d/4277/btg7yoyr_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4277/8r9dngew_jpg.htm

Co o tym sądzicie?;)


WItam.

Wyszło słoneczko,samochód odebrałem i postanowiłem zmienić koła.Przed ustawieniem zbierzności.Oto efekt:

http://www.directupload.net/file/d/4277/btg7yoyr_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4277/8r9dngew_jpg.htm

Co o tym sądzicie? ;)

Felgi założyłem bez dystansu i jest ok jak dla mnie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.