Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odstające listwy drzwi ?


Radex121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie w moim Audi jest tak ze przy każdych drzwiach na dole tam gdzie jest zamontowana listwa między tą listwą a progiem auta jest spora luka spokojnie mieści się tam palec....

Nie raz spotkałem gdzieś na mieście podobną lub inną audi i u niektórych jest tak ze te listwy nachodzą na próg i nie ma żadnej szpary miedzy listwą a progiem a nie raz widziałem ze jest tak samo jak u mnie ...

Dlaczego tak jest ?? zależy od rocznika czy drzwi są źle wyregulowane.. . ? jak ktoś nie wie o co chodzi napiszcie to wstawie zdjęcia jak to wygląda i o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już daje sorry za takie ujeba...... ale zima jest.

51fmorap9h2f_t.jpg

między progiem pod autem a listwą drzwi jest szpara dość spora też tak macie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wada fabryczna.

Sciągaj je szybko, bo drzwi zaczną rdzewieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wcześniej jak miałem zwykłe listwy nie w kolor (szare płaskie) to tak samo było ......

czyli rozumiem ze u was tak nie jest... ?

Może ktoś coś jeszcze powiedzieć na ten temat ?

Edytowane przez Radex121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie panikuj widziałem kilka a4 i jest tak samo ,też się wcześniej nad tym zastanawiałem ,ale żeby zlikwidować tą szczelinę trzeba by drzwi dołem dogiąć,zakładałem różne listwy i na wszystkich tak samo,listwa trochę odstaje ,ale dalej jest uszczelka która dolega do progu i nic tam nie skoroduje

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ ja nie panikuje tylko zaczęło mnie to troche zastanawiać i chce się dowiedzieć dlaczego tak jest ponieważ w niektórych a4 widziałem ze to wszystko ładnie dolega :) myślałem ze może mam drzwi zle wyregulowane ale wszystkie 4 .. ? raczej nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jest to zależne od rocznika ,początek produkcji tak ma(jak napisał Bieniek wada fabryczna),później możliwe że to poprawiono,przy zwykłych listwach jest to bardziej widoczne,przyglądałem się temu kiedyś i żeby dolegały trzeba by podoginać drzwi tylko w tym miejscu co są listwy


jak widzisz mamy ten sam rocznik auta i podobnie leżą listwy,co prawda ja tam palca nie włożę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak mówisz i jak myślałem zależy od rocznika :) nie ma co gdybać po prostu " ten typ tak ma"

Można zamknąć temat dziękuje za wypowiedzi i pomoc

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...