Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z kierunkowskazami, światłami długimi, wycieraczkami i klimatronikiem


barteq_g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problemy z prądem a raczej wydaje mi się, że z jego brakiem w pewnych momentach. Otóż po przekroczeniu 2000 obrotów (prawdopodobnie wtedy, nie jestem pewien na 100 %) dzieją się dziwne rzeczy. Kiedy mam włączone światła drogowe to na chwilkę przygasają, czasami nie działa lewy kierunkowskaz, zacinają się wycieraczki albo restartuje się klimatronik. Czasem występują wszystkie objawy a czasem tylko niektóre. Bywa tak, że wszystko działa bez problemów. Dodatkowo po dłuższej jeździe i rozgrzaniu się samochodu występowanie usterek spada albo w ogóle się nie zdarza.

W jaki sposób namierzyć co może być przyczyną tego typu zachowań? Oczywiście próbowałem zdiagnozować usterkę VAG-iem. Jedyny błąd który się pojawia to:

00466 - Control Module for Steering Column Electronics (J527)
49-10 - No Communications - Intermittent

Nie da się tego błedu skasować.

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.


Witam,

Mam problemy z prądem a raczej wydaje mi się, że z jego brakiem w pewnych momentach. Otóż po przekroczeniu 2000 obrotów (prawdopodobnie wtedy, nie jestem pewien na 100 %) dzieją się dziwne rzeczy. Kiedy mam włączone światła drogowe to na chwilkę przygasają, czasami nie działa lewy kierunkowskaz, zacinają się wycieraczki albo restartuje się klimatronik. Czasem występują wszystkie objawy a czasem tylko niektóre. Bywa tak, że wszystko działa bez problemów. Dodatkowo po dłuższej jeździe i rozgrzaniu się samochodu występowanie usterek spada albo w ogóle się nie zdarza.

W jaki sposób namierzyć co może być przyczyną tego typu zachowań? Oczywiście próbowałem zdiagnozować usterkę VAG-iem. Jedyny błąd który się pojawia to:

00466 - Control Module for Steering Column Electronics (J527)
49-10 - No Communications - Intermittent

Nie da się tego błedu skasować.

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Problemy ustały po wymianie jednej uszkodzonej cewki i wszystkich świec (choć uszkodzona była również tylko jedna, to ktoś włożył zły model więc wymieniłem wszystkie).

I teraz pytanie, czy możliwe że to była przyczyna?

Edytowane przez barteq_g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...