Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] nazwa felg


k1ki

Rekomendowane odpowiedzi

witam, kto mi powie jak nazywaja sie te felgi ? nieprawda ze kozackie?:D

http://images21.fotosik.pl/367/883337413accf1af.jpg

jeszcze mam pytanie dotyczące rozmiarów obecnie mam 16/55/205 i teraz interesuje mnie zalozenie wiekszych felg na lato, ale nie bardzo wiem jaki profil powinna miec opona jak chcialbym felgi 17" albo 18" zeby predkosciomierz nieprzekłamywał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM8 od A8. Według mnie najładniejsza felga na jakiej Audi wyjeżdzały z fabryki. Jak się na taką zdecydujesz to kupuj minimum 18" Mniejsze rozmiary do tego wzoru to nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam pytanie dotyczące rozmiarów obecnie mam 16/55/205 i teraz interesuje mnie zalozenie wiekszych felg na lato, ale nie bardzo wiem jaki profil powinna miec opona jak chcialbym felgi 17" albo 18" zeby predkosciomierz nieprzekłamywał...

225/45/17

235/45/17

225/40/18

235/40/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem 18' to jeszcze nie to. 19' wzwyż :kox: a ładniejsza felga to R8, albo RS4 moim zdaniem

Też są ładne ale MAM8 to już konkret alu :kox: Zwłaszcza na B6 ta fela wygląda kozacko. Co do rozmiaru to im większy tym lepszy :naughty: Ale od czegoś trzeba zacząć rozmiarówkę. W przypadku tego wzoru to 18" to minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki zawias będziesz miał. Bo jak kupisz sobie jakiś sportowy utwardzony to napewno Twój tyłek to poczuje :tongue4: Ale tym się nie przejmuj i kupuj te alu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...