Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Problemy z kierownicą


hary_ns

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nie dawno kupiłem a4 2.6 v6 i przed pierwszym przeglądem wymieniane były końcówki drażka, jako że fele mam 18 w serwisie powiedzieli mi ze jak nie zmienie kół to co 3 miesiące bedę ich odwiedzał, grubo zapłaciłem za końcówki i montaż a tu po miesiącu kiedy normalnie jedną ręką można było prowadzić samochód , teraz trzeba trzymać dwoma rękoma bo nie wiem jak to opisać ale szarpie kierownicą :P i znosi na boki , a przy lekkim skręceniu nie wraca do pozycji wyjściowej , co Wy o tym myślicie ??? tak szybko by poszły te końcowki ?? osobiście jeżdżę spokojnie , ostatnio tylko kolega chciał obejrzeć sobie i przejechać się po placu i trol zasrany :kox: no wiecie zaboksował w miejscu i poszedł do przodu , zrypałem go jak .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kierownicę wyszarpuje z dłoni i ucieka na boki .... to mi przychodzi do głowy

"tłumik drgań "-amortyzator , który jest przykręcany do przekładni kierowniczej.

Chyba A4 z silnikami 2,4 2,6 i 2,8 oraz prawdopodobnie diesle miały montowane te tłumiki drgań.

[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 19:34_________________________________________________ Koncówki drążków nie mają tu nic do Twojego problemu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...