Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 1.9 tdi Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam jak będzie ładna pogoda bo widze że zima wraca to klikne foty z zewnątrz i dam

A teraz pochwale się vw i poprzednią audiczką


http://www.directupload.net/file/d/4254/okvrdikk_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4254/i72nro79_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4254/o3baevkg_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4254/z27m4vup_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4254/utfggw8e_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4254/77s64dg8_jpg.htm


Siema dziś mamy ładną pogodę wiek kliknąłem kilka fotek

http://www.directupload.net/file/d/4256/plrf2qbo_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4256/jysygfrp_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4256/tq5memde_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4256/uiejhaxf_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4256/yty479vu_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4256/2bxrnby6_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4256/s3zurv46_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4256/e53jux4w_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4256/2s2ftvz8_jpg.htm


hey widzę że cisza w eterze. Znalazłem fajny myk jak włączam wsteczny to prawe lusterko idzie w dół i widać czy wszystko gitez po wbiciu jedynki wraca z powrotem.


Witam. Panowie od kilku dni mam taki problem jazda normalna wszystko jest ok jak chce troszkę zaszaleć i dam gaz do dechy to przy 3000 tys ob odcina mi turbo i autko traci moc. jak go zgasze to wszystko jest ok do momentu jak znów depne. Dodam że nie swiecą sie zadne kontrolki.

dziekuje za informacje


siemka w tym tygodniu zostala wymieniona turbinka na nowa :) plus 2 czujniczki się popsuły od wstecznego i abs esp (ten w sklepie 600 zl udło sie na necie znalezc za 55zl :D )


siemka w tym tygodniu zostala wymieniona turbinka na nowa :) plus 2 czujniczki się popsuły od wstecznego i abs esp (ten w sklepie 600 zl udło sie na necie znalezc za 55zl :D )


dzis wymiana olej plus wszystkie filtry

dzis wymiana olej plus wszystkie filtry


witam panowie gdzie zrobic chip tuning w bielsku modpro czy ecusoft ktora firma jest lepsza dzieki

Edytowane przez wojtas83

Opublikowano

gratuluje furki..z zewnątrz ładna ,widać że zadbana ...zazdroszczę Q ,mam ten sam silnik i też trochę mało mocy..ale po nowym roku się za to zabieram..co do twojej to według mojej skromnej opinii ..to z zewnątrz musi pójść na glebę ...a w środku inne dekory bo to drewno straszy ..ale to oczywiście kwestia gustu...idealna baza na mody...

Opublikowano

A żeś doyebał z tymi kartonami na rejestracji :grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Żeby przez rok nie ogArnąć jak prawidłowo wstawiać fotki?!

Galeria traci urok !!!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czy opłaca się kupować zawieszenie s-line z allegro używka za 500 zł czy lepiej kupić nowe amorki i zostawić stare sprężyny

panowie mam pytanko czy wasze 1.9 tdi quattro też palątyle co moje bo mi wychodzi 9 do 10 litrów za 100 zł mam 22 litry i robie 250 km czy to normalne dzięki pozdrawiam.

Opublikowano
20 godzin temu, wojtas83 napisał:

czy opłaca się kupować zawieszenie s-line z allegro używka za 500 zł czy lepiej kupić nowe amorki i zostawić stare sprężyny

panowie mam pytanko czy wasze 1.9 tdi quattro też palątyle co moje bo mi wychodzi 9 do 10 litrów za 100 zł mam 22 litry i robie 250 km czy to normalne dzięki pozdrawiam.

Wg mnie lepiej kupić nowe amorki i zostawić stare sprężyny.

Na zimnym silniku i krótkich trasach tak pali. Na trasie mozna zejsc do 6,5l/100km

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

witam znalazlem zawieszenie z s4 b6 za 500zl czy opłaca się kupić, czy raczej poszukać nowych amorków i sprężyn (sasch 680 zł 4 amory + sprężyny 300zł) 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

w tym tygodniu zakupione zawieszenie z s4 b6 i zamontowane. Wymiana błotników lewy i prawy i wczoraj zrobiony mały program 173 km i 386 niutków tak że myślę że teraz będzie się troszkę  lepiej kulało.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam wczoraj wróciłem z nad morza tam i powrót 1500km średnie spalanie na fisie 7.1 , ale postanowiłem to sprawdzić na baku i wyszło 6.0 litrów na 100km - prędkości od 60 do 140 czy to duży czy mało ?

Edytowane przez wojtas83

Opublikowano

Spalanie dobre :)

Opublikowano

AVF multi FWD bez tempomatu, wyszło mi 5.9/100 przy 1200km. Prędkość praktycznie 90% 120km/h.

Opublikowano
  • Autor

Ja jadąc audicą taty 1.9 awx w sedanie skrzynia piatka.  Z Żywca do Katowic jadąc wychodzi 4,4 litra , potem autostrada do Wrocka 140 do 170 wychodzi 5.6 l na 100km.

Opublikowano

Ojciec tez ma Q? Naped na cztery kapcie to wieksze spalanie o ok 1l.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.