Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok dzięki za info. Pompei i te drugie które podałeś też mnie jarają fest. Zobaczymy jak to u Ciebie usiądzie. No i jak będzie 19 to będzie sztos!!!

Opublikowano

Fajny temacik, powodzenia w modach :hi:

Ps. gdzie te halogenki kupowaleś i w jakiej kasie? Czemu je wymieniałeś ?

Opublikowano
  • Autor
Fajny temacik, powodzenia w modach :hi:
Ps. gdzie te halogenki kupowaleś i w jakiej kasie? Czemu je wymieniałeś ?
A dzieki wielkie.[emoji6]
Halogeny wymienialem,bo jeden gdzies na trasie musial dostac kamyczkiem i peklo szklo.Te co wsadzilem teraz to nie ori,zamiennik firmy TYC,byly wystawione tu na forum,a dalem za nie bodajze 90zl.
Wzialem je,bo spodobaly mi sie w nich czyste szkla i czarny srodek.[emoji5]
Opublikowano

ładnie to świeci ? Myślę nad wsadzeniem ledów w przeciwmgielne i podpięcie clh do tego.

Opublikowano
  • Autor

Pomysl dobry![emoji106]
Na ta chwile mam,niestety, wsadzone zwykle zarowki,wiec wyglada to tak sobie,ale z LEDami powinno topic asfalt przed autem.[emoji38]cf818598d050ddaa223120cc72c56330.jpg19fa43ceb47000f9b7c0e875f97e9958.jpgd58383fdf822b63de20dfc5a199890f8.jpg

Opublikowano
W dniu 6.12.2017 o 20:39, RobsonSNC napisał:

Pomysl dobry!emoji106.png
Na ta chwile mam,niestety, wsadzone zwykle zarowki,wiec wyglada to tak sobie,ale z LEDami powinno topic asfalt przed autem.emoji38.pngcf818598d050ddaa223120cc72c56330.jpg19fa43ceb47000f9b7c0e875f97e9958.jpgd58383fdf822b63de20dfc5a199890f8.jpg

Elegancko też muszę wymienić oba haluxy.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam po dlugiej przerwie!?

Na szybko przedstawie,co sie dzialo przez ostatni rok i jednoczesnie zamkne temat,gdyz Audi od tygodnia ma juz nowego wlasciciela...?

Duzo tego nie bylo:

▪w srodku wpadl uchwyt na kubek z wersji angielskiej20190108_210027.jpg20190108_210044.jpg

▪oraz podswietlenie kubka i wizytownika20190113_002043.jpg

Na sezon lato 2018 wpadl gwint TA Technics i rolka ASA GT2,18",szer.8,5",ET35,opony 225/40/18.

temp0.jpg

20180515_130749.jpg

20180527_115446.jpg

Na dzien sprzedazy Audiczka prezentowala sie tak (setup zimowy):

20190115_192704.jpg

20190115_192726.jpg

20190115_192805.jpg

20190115_192827.jpg20190115_193316.jpg

20190115_192957.jpg

Dziekuje wszystkim za sledzenie watku,wszystkie komentarze,pomoc,dobre rady i dopingowanie w modzeniu przy aucie!?????

Z autem sie pozegnalem,ale na forum zostaje!Jest tu bardzo duza kopalnia wiedzy i mega atmosfera,a to wszystko dzieki Wam-ludziom,ktorzy Tworza i zyja tym forum!?

Poza tym planuje wrocic do marki OOOO,wiec do zobaczenia za jakis czas w kolejnym temacie i przy tworzeniu nowego projektu!?

Pozdro600!!!✌

 

Opublikowano

No nieźle. Gwint i rolke wrzuciłeś i nawet sie nie pochwaliłeś?

Opublikowano
  • Autor

? No w sumie racja!

Fakt,ze troche zaniedbalem temat...

raz: z powodu innych obowiazkow (wzielo mnie na studia podyplomowe;we wrzesniu urodzila mi sie druga córka(?),zaraz po tym kupilem drugie auto);

dwa,ze malo tez zagladalem na forum,odkad przestalo byc dostepne przez Tapatalka!?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.