Skocz do zawartości
IGNOROWANY

19" pompei


Kilmer

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam możliwość zakupienia tego koła tj 19" pompei , sprzedawca podał mi et 45 i 8j , teraz tak patrze po tych felgach i konkretnie ten wzór to one maja taką rozbieżność w parametrach , orginały jakie maja paramerty czy ktoś mi podopowie. Ceni je 4 tysiące z nowymi oponami 225/35/19 continentala? warto ? czy to są podróby jakieś tej felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompei to nie oryginaly, na allegro sa po 2 tys z kawalkiem 18", 19" jakie chcesz. W Dawmac .tez maja ten wzor jeszcze taniej. Opony skoro nowe to pewnie tez ok 2 tys a wiec czy ja wiem czy to jakas okazja? Ten wzor w oryginale jest 19x8,5 ET 48

Jesli juz chcesz wydac 4tys to bym bral cos takiego

http://olx.pl/oferta/kola-felgi-z-oponami-audi-19-CID5-IDdPlMd.html

Pzdr

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, a ja zastanawialem sie sam nad nimi to dobrze ze nie wzialem jak tak

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, a ja zastanawialem sie sam nad nimi to dobrze ze nie wzialem jak tak

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

235/35/19 guma musi być do 19x9 ET33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem Pompei a do nich laczki 235/40 przy 19tce. Nie chciałem 255/35 bo wiadomo jak się na tym lata po nierównym. Wg przeliczenia powinno być 225/40, ale dałem o 10 szersze- na średnicy niecałe 2%, a zawsze to troszkę więcej gumy pod felgą, wiec będzie chyba ok. Jak założę na początku kwietnia razem z gwintem to dam znać jakie wrażenia. Do tej pory latałem na 17tkach 225/50.


witam , mam możliwość zakupienia tego koła tj 19" pompei , sprzedawca podał mi et 45 i 8j , teraz tak patrze po tych felgach i konkretnie ten wzór to one maja taką rozbieżność w parametrach , orginały jakie maja paramerty czy ktoś mi podopowie. Ceni je 4 tysiące z nowymi oponami 225/35/19 continentala? warto ? czy to są podróby jakieś tej felgi

Te co podałeś to chyba podróby- oryginalne Pompei o szerokosci 8,5 cala i średnicy 19 cali na pewno były w audi Q3 i miały ET 36- wiem bo ten temat drążyłem dość długo. Nie widziałem innych Pompei 8 calowych z ET 45, co najwyżej te co koledzy pisali, czyli 9x19 i ET 33.

Edytowane przez Hadzi78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...