Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kilmer

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. W moim B7 mam radio 1 din-, chciałbym założyć radio z nawigacją 2 din, czy musze coś przerabiać , zmieniać ramke ?czego potrzeba ? Pozdrawiam
  2. witam .kupiłem koła 19" speedline st5 , mają centrowanie 66,6 http://olx.pl/oferta/kola-felgi-5x112-19-audi-rs4-rs6-s4-s6-speedline-CID5-IDepNwH.html a w b7 mam centrowanie 57,1 teraz kupując pierścień centrujący powinien mieć rozmiar 57,1-66,6 chciałem zamówić w sklepie lecz poinformowali mnie tam że są ale takie 57,1-66,5 a tego rozmiaru co szukam nie ma na hurtowni. może ktoś mi doradzi , podpowie z kąd kupić i dokładnie jaki rozmiar, jakie polecacie pozdrawiam
  3. https://imageshack.us/i/pnjrHTGHj
  4. witam , mam możliwość zakupienia tego koła tj 19" pompei , sprzedawca podał mi et 45 i 8j , teraz tak patrze po tych felgach i konkretnie ten wzór to one maja taką rozbieżność w parametrach , orginały jakie maja paramerty czy ktoś mi podopowie. Ceni je 4 tysiące z nowymi oponami 225/35/19 continentala? warto ? czy to są podróby jakieś tej felgi
  5. mam zawias 1BA , chce troszke opuścić auto , czy kupując takie sprężyny http://tomas-tuning.com/zawieszenia-sportowe-eibach-sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a4-b7-avant-o_l_311_2558.html będą one podchodzić bez problemu ?
  6. Witaj, Kolego felga o takich parametrach wejdzie bez problemu ale opona będzie za wysoka. Idealna byłaby 235/30/20 PS. Na 1BA nie będzie to dobrze wyglądać... Najlepiej jakbyś obniżył zawieszenie... Pozdrawiam! Dzięki , Zawias jest taki , bedzie stała jak koza , mówisz , ze 235/35 bedzie już ocierać ? nad zmiana zawiasu też sie zastanawiam ale obecny jest w dobrym stanie , czy ma sens zmiana sprężyn( bo i takie coś gdzieś na forum widzialem , czy najlepiej kompletny wymienić Witaj, Kolego będzie stała nie jak koza a jak żyrafa Jeśli nie chcesz gwintu to chociaż zakup dobre springi obniżające np. H&R, Eibach ewentualnie Voglandt. Jak będziesz dysponował budżetem zawsze możesz dokupić amor o krótszym skoku np. Bilstein B6, Pozdrawiam! zawias też zostanie obniżony tylko nie każdy ma na wydanie lekka ręką 3 koła papieru
  7. Witaj, Kolego felga o takich parametrach wejdzie bez problemu ale opona będzie za wysoka. Idealna byłaby 235/30/20 PS. Na 1BA nie będzie to dobrze wyglądać... Najlepiej jakbyś obniżył zawieszenie... Pozdrawiam! Dzięki , Zawias jest taki , bedzie stała jak koza , mówisz , ze 235/35 bedzie już ocierać ? nad zmiana zawiasu też sie zastanawiam ale obecny jest w dobrym stanie , czy ma sens zmiana sprężyn( bo i takie coś gdzieś na forum widzialem , czy najlepiej kompletny wymienić
  8. Witam , chodzi o b7 na seryjnym zawieszeniu 1BA , czy zmieści sie koło 20" 8,5 cala et40 z gumą 235/35 ?
  9. Czy mógłby mi ktoś podać namiar na DRL do b7 na samsungu, gdzie je można nabyć motohid.pl http://sklep.motohid.pl/pl/p/W5W-LED-Can-Bus-2xSMD-W5W-T10-white-4300k/678 czy to są właśnie te W5W WHITE?
  10. Czy mógłby mi ktoś podać namiar na DRL do b7 na samsungu, gdzie je można nabyć
  11. dzięki za potwierdzenie .pozdrawiam
  12. tak tylko ja nie chce zmieniać szerokości z 225 na 235 tylko troche poprawić amortyzacje i ochronić felfi przed pokrzywieniem , czyli mówicie ze 225/45/18 na seryjnym zawiasie bedzie ok i nic nie bedzie tarło a 50 , ma może ktoś takie zestawienie i może mi potwierdzić ?
  13. Witam . Chciałbym sie u was poradzić , mam a4 b7 avant i zakupiłem komplet orginalnych felg 18" z oponami 225/40/18 z tym że na jednej osi opony mam do wymiany , podkreślam że zawieszenie w aucie mam seryjne , ale chciałbym zaaplikować nieco wyższy profil opony bo 40 na nasze dziurawe drogi to troche za niski , powiedzcie mi proszę jaki maxymalny profil moge założyć aby sie zmieściło i było cacy
  14. Tylne lampy na ledach są od a6 c6, porównując obie lampy od a4 b7 i a6 c6 to są identyczne i pochodzą bez żadnych problemów ?
  15. Tasty Beatz - YouTube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.