Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tunel środkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam kilka pytań co do tunelu mojej audi. Czym moge zastąpić nieużywany schowek na kasety widoczny na zdjęciach, bo widzialem, że niektórzy koledzy na forum mają tam wstawione coś innego (jakieś przyciski do czegoś):

I przy okazji na jaka wymienic raczke od recznego?

o7exfd7e.jpg

I jeszcze sie chcialem zapytac czym moge naprawic panel srodkowy, ktory wyglada tak na poniższych zdjęciach:

9jddo2gm.jpg

pidntyn9.jpg

ref

Opublikowano

Chyba nigdy nie otwierałeś tego "schowka na kasety" - to są uchwyty na napoje. Przed II liftem raczej nic sensownego tam nie włożysz, po II lifcie w tym miejscu jest zapalniczka i wnęka na drobiazgi/sterowanie navi w zegarach.

Ramkę zamaluj brązowym markerem/farbą, albo wymień na całą

Edytowane przez pawelwor

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

W przedliftach był tam też schowek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ręczny kup w skórze za jakieś 40-50zł albo od kolegi Reggi z forum który obszywa jak chcesz.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ja bym z chęcią się dowiedział gdzie mogę kupić taką kasetę bo ciężko znaleźć na szrocie dobrą. Ewentualnie, macie może kogoś kto by stworzył prowizoryczny uchwyt na picie. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Widzę że takie pytanie już padło lecz bez konkretnej odpowiedzi. Czy ktoś może kiedyś demontował uchwyty na kubki i schowki na kasety lub ewentualnie wymieniał cały środkowy tunel?

1. Czy można dostać taki tunel ale bez tego schowka na kasety?
2. Czy można wo gule wymienić cały ten tunel wymienić i jak się do tego zabrać?

Lub jak wyjąć schowek na kasety chociaż

Będę wdzięczny za pomoc

32929392_2038429066483689_7552162303060213760_n.jpg

Edytowane przez JAPONIECt

Opublikowano
W dniu 18.05.2018 o 16:14, JAPONIECt napisał:

Witam. Widzę że takie pytanie już padło lecz bez konkretnej odpowiedzi. Czy ktoś może kiedyś demontował uchwyty na kubki i schowki na kasety lub ewentualnie wymieniał cały środkowy tunel?

1. Czy można dostać taki tunel ale bez tego schowka na kasety?
2. Czy można wo gule wymienić cały ten tunel wymienić i jak się do tego zabrać?

Lub jak wyjąć schowek na kasety chociaż

Będę wdzięczny za pomoc

 

Demontaż tunelu

1. Oba fotele dajesz maksymalnie do tyłu

2. Wyjmujesz plastikowe zaślepki śrub (takie owalne na łączeniu tunelu środkowego i konsoli)

3. Wykręcasz śrubę pod zaślepką (klucz 8 lub śrubokręt krzyżak)

4. Ściągasz uchwyt i osłonę hamulca ręcznego (pod uchwytem jest taki zatrzask - podwadzasz małym śrubokrętem i wyjdzie bez problemu)

5. Wyjmujesz popielniczkę

6. Odkręcasz nakrętkę (klucz 13)

7. Wypinasz gniazdo ODB

8. Wyciągasz tunel - ostrożnie.

9. Demontujesz uchwyt na kasety, schowek na drobiazgi, czy co tam zapragniesz. Uchwyt na kubki trzyma się na dwóch śrubach i dwóch wsuwkach. Możliwe, że schowek na kasety można zdemontować bez wyjmowania tunelu, ale tego nie sprawdzałem. 

 

 

W dniu 15.02.2016 o 16:21, macieko1333 napisał:

Witam. Mam kilka pytań co do tunelu mojej audi. Czym moge zastąpić nieużywany schowek na kasety widoczny na zdjęciach, bo widzialem, że niektórzy koledzy na forum mają tam wstawione coś innego (jakieś przyciski do czegoś):

I przy okazji na jaka wymienic raczke od recznego?

 

I jeszcze sie chcialem zapytac czym moge naprawic panel srodkowy, ktory wyglada tak na poniższych zdjęciach:

 

ref

Pod uchwytem ręcznego (przy tej dalszej osłonie) jest mały zatrzask. Jak się przyjrzysz od spodu to zobaczysz prostokąt ok. 0,5 x 0,5 cm. Podwadzasz i go wyjmujesz. Później wystarczy wysunąć rączkę.

 

Edytowane przez Pablo1809

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki za pomoc. Temat ogarnięty i tunel wymontowany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.