Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b5 szkoda całkowita - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawsze warto sie dochodzic o wiecej, problemem w Twoim przypadku jest to:


(1,9 tdi, 1997r, 110 Km,

Auto ma prawie dwie dekady.

Jesli rzeczoznawca da rade podniesc cene auta i bedzie to realne to mozesz sie dochodzic tego w sadzie i prawdopodobnie wygrasz.

Tylko pytanie ile podniesie i czy Ci sie chce?

Opublikowano
  • Autor

Zawsze warto sie dochodzic o wiecej, problemem w Twoim przypadku jest to:

(1,9 tdi, 1997r, 110 Km,

Auto ma prawie dwie dekady.

Jesli rzeczoznawca da rade podniesc cene auta i bedzie to realne to mozesz sie dochodzic tego w sadzie i prawdopodobnie wygrasz.

Tylko pytanie ile podniesie i czy Ci sie chce?

tu jest pies pogrzebany, bo jesli by się oplacalo to by moze sie chcialo, ale moze być z tym roznie

za kilkaset pln się nie opłaci jezdzic po sadach i tracic czas :(

tym bardziej ze pewnosci takowej nie masz nigdy, ze cos wskurasz

Opublikowano

Ja bujam się od stycznia, i jeszcze ani jednego plna nie dostałem. Albo zaniżony kosztorys, albo korekta za przebieg. Napisałem ostatnie odwołanie w którym zaznaczyłem co było nie tak, i jeśli nie załatwimy sprawy polubownie to będę dochodził praw na drodze sadowej. ponad miesiąc temu i cisza, dzwoniłem tydzień temu nic nie wiedza jeszcze. A dodatkowo compensa przejęła benefie i mają brzydko mówiąc bu...l w dokumentach i nikt nic nie wiem. Początkiem kwietnia minie 90 dni.

Dodatkowo chcą podciągnąć szkodę na mieniu do szkody na pojeździe. Jedynie co ruszyło to miałem komisje lekarska co do szkody na zdrowiu.

Do brania kasy są pierwsi, i nic więcej ich nie interesuje.

Ale jak ktoś kiedyś mówił firmy ubezpieczeniowe nie są od tego aby ubezpieczać, tylko od tego aby zarabiać kasę.

Panowie w takich sprawach nie można odpuści bo oni na to liczą, nie poddawać się

Edytowane przez lukaszek13ns

Opublikowano
  • Autor

czlowiek zawsze w d...e j..any bedzie, dopoki sie troche z prawem nie zapozna, a tak na sucho to ciezko; zeby tak miec kogos znajomego, najlepiej prawnika, to by sie mozna bylo z nimi pobujac ...

a tak, wrak dzis pojechal na zlom, 1,5k pln do przodu + kasa wg pierwszej wyceny i po temacie;
pozdrawiam i dzieki za wszelkie komentarze

Opublikowano

jeśli zostało z niego sporo części sprawnych blacha, mechanika ,wyposażenie to mogłeś się dogadać ze złomiarzami i go odkupić za powiedzmy 2k,i sprzedawać na części.

Powtarzam,jeśli po własnym przekalkulowaniu by się to opłacało.

Pozdro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.