Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wsad do licznika 8E0920931L WFS+3 1.9 TDi


deltas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kodowałem drugi kluczyk (miałem tylko jeden działający) do immo poprzez odczyt PIN VagDash, potem dopisanie klucza VCDS.

Drugi zaczął działać, ale pierwszy przestał. Więc powtórzyłem procedurę dopisywania, zegary mignęły i...wywaliło mi cały wsad <panic>

Nie odpala, na zegarach def error, odczyt vcds'em - czysto, brak wsadu/kodowania.

Czy ktoś mógłby podesłać wsad RESCUE, albo VIRGIN do 8E0920931L RB8 z WFS 3, może uda mi się Dashem albo carprogiem ?

Ewentualnie/najlepiej jakiś namiar na dobrego magika w Wawie, co by to ogarnął w miarę przyzwoitych pieniążkach?

Wiem, że interfejsy AVDI, Dejavu potrafią to ogarnąć ponoć.

Z góry dzięki.

Edytowane przez deltas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wsad nic nie da jeżeli masz licznik crypto, eprom jest powiązany z prockiem więc jedynie ktoś Ci musi naprawić Twój wsad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wsad nic nie da jeżeli masz licznik crypto, eprom jest powiązany z prockiem więc jedynie ktoś Ci musi naprawić Twój wsad.

Okazało się, że ori wsad miałem - został zrobiony przez VagDashCan i był sobie w folderze programu pod nazwą rescue.

Wgrywanie musiało zostać zrobione przez clip, ale poszło bezbłędnie.

Wielkie dzięki dla Kolegi Galetto - bez niego padłbym na konkretne koszty.

Jeśli zaś ktoś będzie potrzebował taki wsad o takim numerze (odpukać) to chętnie udostępnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, Twój ori wsad oczywiście podejdzie, mówiłem o wsadzie z innego licznika o tym numerze. Zawsze przed grzebaniem we wsadzie najlepiej zabezpieczyć się backupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, Twój ori wsad oczywiście podejdzie, mówiłem o wsadzie z innego licznika o tym numerze. Zawsze przed grzebaniem we wsadzie najlepiej zabezpieczyć się backupem.

Dokładnie. Ludzie dzielą się na tych, co robią kopie zapasowe i na tych, którzy dopiero zaczną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...