Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po dodaniu gazu odmawia jazdy


alf

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zagranicą a silnik fiksuje. Jak dodam gazu to auto przestaje jechać, jak zdejmę nogę i ponownie dodam gazu jedzie normalnie. Auto nie gaśnie, zapala normalnie. Nie wiem czy ma to związek ale jadąc na autostradzie wskazówka temperatury sobie chodzi czasami w dół i do góry. Stawiałem na termostat ale może jakiś czujnik ? Nie mam jak podpiąć pod kompa. Może ktoś przerabiał podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dzisiaj podpiąć pod kompa i wyskoczyło:

00777 - Accelerator Position Sensor (G79)

27-10 Implausible Signal - Intermittent

Czy to jest czujnik położenia pedału gazu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem dosc powszechny w b5 przewanie chodzi o wilgoc w ecu, na forum jest obszerny temat dotyczacy tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Czujnik pedału gazu.


Włącznik światła stop do sprawdzenia . Poproś kogoś by sprawdził czy świeci Ci sie stop zanim Ci ktos w tyłek wjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wymieniany ten czujnik w Czechach bo mi wysiadł ale dokulałem się na wolnych obrotach do warsztatu. Wchodził w tryb awaryjny i tylko na wolnych obrotach bez dodawaniu gazu można było się dokulać.Żeby dostać się do tego czujnika zdemontowali pedały. Czujnik wymienionny na używke bo orginalny VW zaśpiewali 650e. Wykasowałem błąd i przejechałem 700 km i jest ok.. Błąd pojawił się po wymianie po przejechaniu ok 2000 km. Może tym razem to wilgoć, zobaczymy.

Edytowane przez alf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...