Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak porysowany przez mechanika


dresik86

Rekomendowane odpowiedzi

witam
dziś dałem pseudo mechanikowi wymianę pompki od paliwa..zaczęła mi się odzywać przy prawie każdym uruchomieniu silnika.. wielce tłumaczył mi sie ze 2 h męczył sie z wyjęciem... okazało sie ze nie ta pompke zamowil ze będzie trzeba zamowic droższą około 1600zl kosztuje...kazałem włożyć ta stara i tyle..zona odebrała samochód bo niestety ja bylem w pracy...wracam i od razy rzuca mi sie rysy na zderzaku... cały zderzak do malowania... idealnie pasuje podczas wsiadania do bagażnika.

co robić??? :( u pseudo zapłaciłem 200zl (wymiana uszczelki od pokrywy zaworów + robocizna z uszczelka+wyjecie pompki) i teraz czeka mnie malowanie zderzaka.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jestem umówiony z lakiernikiem..mam nadzieje ze to cos,.da.. teraz wedlug mnie jutro isc nic nie da... było trzeba obejrzeć auto przy odbiorze...jutro moze powiedziec ze on dał w dobrym stanie i tyle..a rysy zona albo ja mogłem zrobic..

Troche sie dziwie chodze do niego ponad 12 lat i takich wyjebek nie miałem jak teraz,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze pogadaj z mechanikiem, pewnie się nie przyzna ale może ma ubezpieczenie, tylko jak mu udowodnić, że to on porysował i nie było tych rys wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie od wsiadania do bgaznika lewa noga :D spolerujesz ale ja bym sie pokłucił tak czy siak powiedz że rano zobaczyłeś czy coś .. kombinuj niech coś z tym robia tym bardziej że już ci znają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...