Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja sprężarki klimy


husajn22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Macie jakiś sprawdzony i dobry zakład w którym zergeneruje sprężarke klimy w szczecinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

dawno temu regenerowałem (uszczelniałem) sprężarkę kilmy do omegi w firmie Frost przy ulicy Cukrowej. Co prawda zajmują się chłodniami itp ale w osobówkach kilmatyzację też ogarniają. Zapłaciłem coś koło 700 PLN za całość (wymontowanie, regeneracja, zamontowanie i uzupełnienie czynnika). Sprężarka chodziła dzielnie do końca, aż sprzedałem auto.

Jest jeszcze Pamis w Podjuchach. Profil to przede wszystkim chłodnice (sam u nich robiłem też w omedze kompleksowo wymieniali boczki i czyścili). Są solidni ale ciężko u nich o krótki termin.

Możesz przedzwonić i się podpytać o ceny i ewentualne terminy. Oba mogę polecić bo i u jednych i u drugich robią też naprawy inne warsztaty (korzystają z ich usług).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamisa ja nie polece, oddawalem tam 2 razy swojego Passata i ani razu mi go nie zrobili, za pierwszym razem stwierdzili, ze do wymiany mam chlodnice, weze, skraplacz, rurki co zostalo wymienione, a po paru dniach nie dali sobie z tym rady i stwierdzili, ze jest cos ze sprezarka. Po jakims czasie powrocilem do tematu oddajac tam auto na naprawe tej sprezarki, to zadzwonili na drugi dzien, ze do wymiany jest wszystko razem ze sprezarka co wyliczyli na ok 2500 zl mimo ze klimatyzacka nie dzialal 3/4 rzeczy zostalo wymienionych i niby wszystko na nowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słonecznym na ulicy jesienna 4 jest firma Frost serwis.robia klimy we wszystkich pojazdach... czy są dobrzy - nawet ASO różnych marek z ich usług korzysta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz oddałem auto do kolesia na golisza 10 kolo leroya zobaczymy jak mu to wyszlo jutro auto do odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o klimatyzacje to tylko Frost Thermo King na cukrowej. Zrobisz raz a porzadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...