Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozpórka do A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sęk w tym, że właśnie wnosi :)

na pewno kamyczek spod oponki nie wyleciał, albo gałązka :?:

nie mówie, że nie wierze ale to dziwne :shock:

p.s. gdzie w polsce nie ma dołów???

Opublikowano
  • Autor
sęk w tym, że właśnie wnosi :)

na pewno kamyczek spod oponki nie wyleciał, albo gałązka :?:

nie mówie, że nie wierze ale to dziwne :shock:

p.s. gdzie w polsce nie ma dołów???

Sluchaj a niby co wnosi?? Ze niby mowisz o istnieniu kamyczkow czy galazek??

Tam snieg lezal swiezy i prawie po kolana i jakos dziwne jest zeby kamyczek spod kola wlasnego samochodu uderzyl w przednia szybe ale oki cuda sie zdarzaja.

Co do dolow to jest inna sprawa po pierw wpada raczej jedno lub dwa kola na raz a ja jezdzilem po nierownosciach gdzie kazde z kol mialo inne plozenie wiec cala buda miala prawo pracowac.

Wiec skoncz te insynuacje o kamyczkach a tym bardziej o galazkach.

Opublikowano
A porownywanie jazdy oski do Quattro to troche nie bardzo

bez porównań. mnie umiejętności bawią a nie napęd quattro!! jak będe starszy, rodzina owszem, bo quattro to genialna sprawa.

Opublikowano
  • Autor
A porownywanie jazdy oski do Quattro to troche nie bardzo

bez porównań. mnie umiejętności bawią a nie napęd quattro!! jak będe starszy, rodzina owszem, bo quattro to genialna sprawa.

Hahaha chyba nie jezdziles Quattro bo trzeba wielkich umiejetnosci zeby umiec tym dobrze jezdzic i przewidywac jego reakcje.

Opublikowano

poza tym to jest forum. zamiast się wkurzać możesz wytłumaczyć i po kłopocie. każdy ma prawo w coś wątpić, prawda?

[ Dodano: 2006-03-17, 16:59 ]

Hahaha chyba nie jezdziles Quattro bo trzeba wielkich umiejetnosci zeby umiec tym dobrze jezdzic i przewidywac jego reakcje.

widzisz, jeździłem :) no ale mi to naturalnie przychodzi i się nie chwale

Opublikowano
  • Autor
poza tym to jest forum. zamiast się wkurzać możesz wytłumaczyć i po kłopocie. każdy ma prawo w coś wątpić, prawda?

ja sie nie wkurzam tylko smieje z tego co piszesz, a co do wyjasniania to chyba bylo napisane co i jak.

I nie chwale sie.

Prosze Cie bardzo skoncz juz ta dyskusje bo to bez sensu. Albo nie ja bede madrzejszy i ja skoncze.

Opublikowano

zjedz bułeczke

[ Dodano: 2006-03-17, 17:04 ]

nie umiesz dyskutować nie moja wina. pozdrawiam :mrgreen:

Opublikowano
zjedz bułeczke

[ Dodano: 2006-03-17, 17:04 ]

nie umiesz dyskutować nie moja wina. pozdrawiam :mrgreen:

Dostajesz pierwsze ostrzeżenie :evil:

Opublikowano
Dostajesz pierwsze ostrzeżenie

za co? :shock:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.