Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blacharz- Lakiernik Rzeszów


kamda89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje blacharza- lakiernika z Rzeszowa lub bliskich okolic. Do zrobienia tylny błotnik(wgniecenie po słupku). Ma być po taniości nie zależy mi na jakimś super efekcie. Będę wdzięczny za wszelkie namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a nie myslales o firmie co usuwa wgniecenia bez koniecznosci lakierowania z tego co wiem sa dwie w Rzeszowie jedna na warszawskiej za stacja zródełko a druga jak sie jedzie na rocha. Chyba ze to uszkodzenie jest mega wielkie ale z tego co widze to te firmy czynia cuda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jesteś z Rzeszowa , mam dobrego lakiernika w Piwodzie :)

Niestety trochę daleko ale jak nic nie znajdę na miejscu to na pewno się odezwe

Kolego a nie myslales o firmie co usuwa wgniecenia bez koniecznosci lakierowania z tego co wiem sa dwie w Rzeszowie jedna na warszawskiej za stacja zródełko a druga jak sie jedzie na rocha. Chyba ze to uszkodzenie jest mega wielkie ale z tego co widze to te firmy czynia cuda.

Pozdrawiam

Niestety to wgniecenie się chyba nie kwalifikuje do tego, po pierwsze została farba z żółtego słupka więc raczej trzeba to wyczyścić, a po drugie wgniecenie jest na rancie nadkola więc chyba tylko szpachla wchodzi w gre.

Orientujecie się może ile taka przyjemność może kosztować?? zagięty jest lewy tylni błotnik na rancie nadkola, otarcie o słupek. W jednym warsztacie powiedzieli że ok 1000zł...... Jak dla mnie to cena z kosmosu jak za takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam takie wgniecenie na lewym błotniku i na warszawskiej mi gościu powiedział że nie ma szans tego wyciągnąć i że jedyne rozwiązanie to cięcie blachy prostowanie i spawanie a później pewnie jeszcze malowanie i stąd pewnie ta cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...