Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.8T 150km instalacja LPG


Kozdrowski Jarosław

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko mam do założenie instalacje BRC za 2800zł (gwarancja 2 lata, brak ograniczeń kilometrów) i teraz wywodzi mi się moje pytanie. Co i jak z tym BRC i można napisać jakieś podpowiedzi co do instalacji w tym silniku. Dziękuję bardzo! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRC klasa bardzo dobra z tym że nie każdy umie to założyć i mało warsztatów to serwisuje.

Więc jeśli masz kogoś kto zna sie na BRC to montuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRC klasa bardzo dobra z tym że nie każdy umie to założyć i mało warsztatów to serwisuje.

Więc jeśli masz kogoś kto zna sie na BRC to montuj.

A jakieś podpowiedzi co do części w LPG? wiem, że można dobrać różne podzespoły które mogą poprawić instalacje czy lepiej oryginał BRC dobrze kalibrowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem na etapie kompletowania części do podtlenku i powiem tak, BRC jest jednym z lepszych na rynku, wiele osób go chwali. Ale tak jak mówiłem, mało warsztatów ma możliwość serwisowania tego producenta. Poprawnie założona nie sprawia problemów.

Ja osobiście dla siebie wybrałem tańsze, niekoniecznie gorsze rozwiązanie. ECU Stag QBOX Plus, reduktor r01 250km, wtryski barracudy. Na tym zestawie powinno ładnie śmigać. Jeśli masz okazje tanio dorwać BRC to zakładaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ECU Stag QBOX Plus, reduktor r01 250km, wtryski barracudy

Miałem to u siebie- polecam :)

Co do BRC- mało kto to serwisuje, a jak serwisują to wychodzi drożej w porównaniu np. do Staga. A poza tym Stag to polska firma, wspierajmy polską myśl techniczną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem brc w fordzie i tak jak kol.pisza problem z dobrym warsztatem...teraz w audi montuje stagi i jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...